Yurtdışı Turları, Dünyayı Keşif Edin

Farklı Kültürlere Heyecanlı, Maceralı ve Keyifli Yolculuklar. Yurtdışı Turları İle Gezginler İçin Bir Çok Alternatif Tur.

Erken Rezervasyon

7 Kıta + 58 Ülke

Dünyanın Farklı Kıtaları ve Coğraflarına Özel Paket Turlar ve Münferite Programlar

Yurtdışı en çok gidilen yerler
Satışdaki Programlar ve Güncel Tur Fiyatları Telefonla Bilgi.
İtalya

Roma Venedik Floransa

 

7 Tepe Üzerine Kurulu Aşk Şehri Romantik Roma, Sanatın Başkenti Floransa, Festival ve Kanallar Şehri Venedik

720 Euro'den itibaren

Amsterdam

3 gece 4 gün

 

Eğlence ve Romantizim. Yel Değirmenleri, Lale Kenti, Müzeler ve Huzur Amsterdamda Sizi Bekliyor.

565 Euro'den itibaren

Paris Turları 3 Gece 4 Gün.

Daha İlk Günden İtibaren Sizi Büyüleyecektir Romantik Paris. Işıltılı Caddeleri, Keyifli Kafeleri, Gece Hayatı ile Bir Çok Romana Şiire, Filme, Konu Olmuş Bohem Şehir.

675 Euro'den itibaren

Prag
3 gece 4 gün

Çok Nadirdir, Kendini Hemen Sevdiren, Sizi Bir Yabancı Gibi Hissetirmeyen Şehirlerden Biridir Prag. Her Sokağı, Her Köşesi Anılarınızda Uzun Süre Yer Edecektir.

679 Euro'den itibaren

Benelüx
7 gece 8 gün

5 Ülke; Keşif, Tarih, Eğlence, Alışveriş. Amsterdam'da Kırmızı Fener Sokağı, Paris Louvre Müzesi ve Alışveriş, Çikolata Diyarı Bürüksel ve Dahası.

 649 Euro'den itibaren

Londra Turları

Londra Turları

4 gece 5 gün

Big Ben Saat Kulesi, Meydan Trafalgar Square, Londra’nın Renkli Semti Notting Hill, Soho: Gece Hayatı, Alışveriş Fırsatı Caddesi Oxford Street. Kozmopolit Şehir Londra.

 760 Euro'den itibaren

Barselona Madrid
Madrid 3 Gece Barselona 4 Gece

La Rambla Caddesi, Gaudinin Eserleri, Damak Tadı Tapas, Pablo Picasso Müzesi, Keyifli Cadde Gran Via, Pazarların En Büyüğü La Boqueriay.

595 Euro'den itibaren

Orta Avrupa
7 Gece 8 Gün

Budapeşte Viyana Prag

Viyana Tarihi Binaları, Konserler ve Fayton Gezisi, Charles Köprüsü İle Biblo Şehir Prag, Tunanın Şehri Budapeşte.

799 Euro'den itibaren

Yunan Adaları
Gemi İle 5 Gece

Yunan Adaları Gemi Tur İle Keşif Edin. Vizesiz Olarak İzmir Çeşme ve İstanbul Çıkışlı Gemi Turları. Akdeniz'in Balkonu Santorini, Çılgın Ada Mikanos, Sakin ve Huzurlu Girit Adası Turu,Tarih ve Tatil Adası Rodos.Santorini’nin eşsiz Caldera manzarasını seyretmeye, Mykonos’ta çılgınlar gibi eğlenmeye, Naxos’ta tepeler ardına gizlenmiş köylerin barış dolu sessizliğini dinlemeye, denizin, kumun tadını çıkarmaya, bize sadece birkaç saat feribot seyahati uzaklıktaki adaları keşfetmeye davet ediyoruz. Haydi, hep beraber Yunanistan’a gidiyoruz, gerçek Yunanistan’a, her adada ayrı bir kültürle tanışmaya, kültürümüzü tanıtmaya gidiyoruz.

486 Euro'den itibaren

Phuket Adası
Bangkok'lu Phuket

Uzakdoğu'nun Egzotik Adalarından Phuket, Phi Phi Plajı ve Viking Mağarası, Unutulmaz Fantasea Show, Heyecanlı Fil Safarisi, Bangkok'ta Kanal Gezisi, Tapınaklar ve Gece Hayatı

790 Euro'den itibaren

Küba Havana
7 Gece 8 Gün

Devrim Müzesi ve Devrim Meydanı, Che Guevara’nın Anıt Mezarı, Havana Puroları, Sokaklarda Hiç Susmayan Müzik ve Dans, Klasik Arabalar, Sıcak İnsalari İle Küba Faklı Bir Deniyim.

2.880 Euro'den itibaren

Kenya Safari
7 Gece 8 Gün

Masai Marada Soluk Kesici Safari, Nakura Gölü ve Longonot Yanardağı, Orman İçersinide Romantik Lodge Konaklama, Yerel Lezzetler ve Foklorik Yaşam Kültürü.

2.890 Euro'den itibaren

Yurtdışı tatil yerleri
 

Şehir Bilgileri ve Gezilecek Yerler...

Paris Gezi ve Tavsiye Rehberi

İtalya Bölgeler ve Şehir Gezi Bilgileri

Amsterdam Şehir Bilgisi ve Tanıtım

Venedik Şehri Tanıtım Yazısı

Birbirinden farklı turlar ile Avrupa şehirlerine gitmek için beklemenize gerek yok. Avrupa tur seçeneklerimiz arasından dilediğinizi seçebilir, dilediğiniz havayolu ile gidebilir, dilediğiniz süre, dilediğiniz otelde kalabilirsiniz... Sizler için hazırladığımız bu programlar ile gitmek istediğiniz şehir'e en ekonomik şekilde gidebilmeniz mümkün. Gittiğiniz şehirde, havaalanından karşılanarak otele transferiniz, gittiğiniz şehre göre değişebilmekle beraber kimi zaman Türkçe, kimi zamanda İngilizce konuşan rehberlerimiz, dilediğiniz turları gerçekleştirebilmektedir, yine dönüş gününüzde, otelinizden alınarak havaalanına transferiniz gerçekleştirilmektedir. İster balayı, ister bayram, ister yılbaşı, ister bir haftasonu keyif tatili...

 

 

Dubai’de alışveriş yapmak, Tayland’ın, gizemli tapınaklarını keşfetmek ve dünyanın en ağır (5,5 Ton-Altın) Budha Heykelini fotoğraflamak, “Yüzen Pazar”da tropikal meyvenin her çeşidi için pazarlık yapmak, tatlarını almak istiyorsanız, Phuket’te James Bond Adası’nı görmek, Hong Kong’un gece eğlencelerinin keyfini çıkarmak, Malezya’da kırsal yaşamı keşfetmek, ülkemizde kış yaşanırken Bali’de denizin, kumun ve yakıcı güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz..

.

..