Bangkok Pattaya turu gezilecek yerleri

BANGKOK - PATTAYA   9 gece / 10 gün


Singapur (2 Gece)-Bangkok (3 Gece)-Pattaya (2 Gece)

 

 

 

Bangkok gezilecek yerler

 

- Uzakdoğu'nu incisi orkideler kenti Bangkok’da tam ve yarım günlük kent turlarına veya bot gezilerine katılabilir.

 

- Akşamları bitmeyen Bangkok gecelerinde Night Show-Kabare turları

 

- Phuket ve Pattaya'da turlar ve Bangkok’ta katılacağınız şehir  turlarımızla China Town’da 5.5 tonluk 'Golden Buddha' anıtını ve 'Reclining Buddha ' heykellerini gezecek ve 'Emerald Buddha' yı da tur listenizde görülecekler arasına yazacaksınız.

 

- Pattaya’da kakao ve palmiye ağaçları altında bal ayı’nızı geçirebilir, çevre adalara yönelik bot turlarımıza katılabilir, Phang Ngna bay’da çekimleri yapılan son James Bond filmlerinden 'The Man with the G olden Gun'dan izler bulabilirsiniz.

 

Ayrıca klasik anlamda Tayland’ı baştan başa kuzeyden - güneye anlatan ( 8 günlük ve sadece $533.00 USD) Grand Tayland paket turumuzu da inceleyebilirsiniz

 

- Fil sırtında trekking ve Safari turları – Köylere yönelik kültürel turlar - Rengarenk sualtı dünyası ve balık resimleri için mercan adalara bot turları için Pattaya’dan Phi-Phi ve Coral adaları


Bangkok gezilecek yerler

Gezilecek Yerler Tur Programı


1 gün : Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali kontuarı önünde saat 21:30da buluşma.Bilet ve bagaj işlemlerini takiben Türk havayollarına ait uçuş ile saat 23:45de Singapura hareket.Geceleme uçakta.


2 gün : Öğleden sonra yerel saat ile 16:25de Singapura varış. Varışı takiben otelimize gidiş. Arzu den konuklarımız ekstra Dünya Hayvanat Bahçeleri ödülünü almış birçok hayvanı doğal yaşamları içerisinde görebileceğiniz Gece Safari turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

 

Bangkok gezilecek yerler


3 gün : Sabah kahvaltısı sonrasında şehir turu. Bu turumuzda; Orchard caddesi,Çin mahallesi, Merlion anıtı,Sri Mariamman Hindu tapınağı,tarihi Raffles oteli,Parlemento binası ve Sir Raffles heykeli görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında arzu eden konuklarımız ekstra Sentosa adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda; 2. Dünya Savaşı esnasında İngiliz askerlerinin Japon donanmasına karşı toplarını koydukları Singapura hakim olan Faber tepesine çıkacak , buradan da teleferikler ile Sentosa adasına geçeceğiz. Burada Dünyaca ünlü Mumyalar Müzesini ziyaret edeceğiz. Son olarak adanın etrafını dolaşacak ve dünyaca ünlü akvaryumu görme imkanına sahip olacağız. Tur sonrasında otelimize gidiş ve geceleme otelimizde.


4 gün : Sabah kahvaltısı sonrasında Singapur havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben Yerel havayollarına ait uçuş ile saat 12:25de Bangkoka hareket. Yerel saat ile 13:45 varış ve bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile şehir turu. Bu turumuzda; Altın Buda, Uyuyan Buda, Mermer Buda, Parlemento binası, Kralın ikametgahı , Çiçek pazarı, Demokrasi anıtı görülecek yerler arasındadır. Turdan sonra dünyanın en fazla değerli taş üreten 5 ülkesinden biri olan ve devlete ait olan kraliyetin askerleri tarafından korunan mücevher fabrikasını ziyaret ediyoruz. Tur sonrasında arzu eden konuklarımız ekstra Bangkok Kanallar turuna katılabilirler. Bu turumuzda ; Wat Arun tapınağını da görme imkanına sahip olacağız. Konaklama otelimizde.

 


5 gün : Sabah kahvaltısı sonrasında Arzu eden konuklarımız ekstra Floating Market-  Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Bu turumuzda; Hindistan cevizi çiftliğini ziyaret edecek, Tayland Krallığı halkının hala klasik teknelerdeki,nehirlerdeki yaşamlarını görecek, James Bond isimli hızlı teknelere binecek küçük kanallar içinde yaşayan Taylandlıların yaşam biçimlerini görecek ve dünyanın en dayanıklı ve sert ağaçlarından biri olan Teak (Tik) ağacının işlendiği ve bu ağaçtan harikalar yaratan ustaların elinden çıkmış olan ev eşyalarının üretildiği yerel bir fabrikayı gezeceğiz.


6 gün : Sabah kahvaltısı sonrasında tüm gün alışveriş ve şahsi aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

Bangkok gezilecek yerler 

7 gün : Sabah kahvaltısı sonrasında özel otobüslerimiz ile Pattayaya hareket. Yaklaşık 3-3,5 saat sürecek otobüs yolculuğu sonrasında otelimize yerleşme.Öğleden sonra arzu eden konuklarımız ekstra Rose Garden turuna katılabilirler. Bu turumuzda; Pattayanın yaklaşık 5 km. dışında bulunan ve cennet bir vaha olarak adlandırılan dünyanın en ilginç bitkilerini görebileceğiniz, fillerin futbol oynadıkları, Kaplan, çita, maymunlar ile yana yana resim çektirebileceğiniz güzel bir öğleden sonra geçirebileceğiniz bu parkta unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Turdan sonra otelimize dönüş. Akşam arzu eden konuklarımız ekstra deniz ürünleri ağırlıkta olmakla Nang Nualadlı deniz kenarındaki restoranda akşam yemeklerini yiyebilirler. Konaklama otelimizde.

 

Bangkok gezilecek yerler


8 gün : Sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra Mercan Adaları turuna katılabilirler. Bu turumuzda; Deniz ve güneşin keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Akşam ekstra Alcazar Show turu. Geceleme otelimizde.


9 gün : Sabah kahvaltısı sonrasında Bangkok havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben Yerel havayollarına ait uçuş ile saat 16:35de Singapura hareket. Yerel saat ile 19:55 varış. Kısa bir aktarma sonrasında Türk Havayollarına ait uçuş ile saat 23:05de İstanbul a hareket.
10 gün : Sabah yerel saat ile 05:10 İstanbul'a varış.

 

Bangkok gezilecek yerler

 

 

Kişi Başı Fiyatları    899 Euro

 

 

Tek Kişilik Oda        1.059 Euro