Yurtdışı ucuz turlarYurtdışı ucuz turlar

 

Balkan turu

99 € ”Dan başlayan fiyatlarla


'' Bize uzak olmayan kültüre yolculuk ''

 

 

2 gece 4 gün otobüsle ile 3 ülke 2 başkent (Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan) 4 yıldızlı otellerde konaklama.


Yunanistan, Makedonya ve Bulgaristan gibi üç ünlü Balkan ülkesinin en güzel seyahat noktalarına yapılacak olan balkan turu, bir yandan farklı kültür insanlarının yaşam şekillerini öğrenmek isterken bir yandan da yabancı bir ülkede unutulmaz bir tatil geçirmeyi arzu eden herkes için mükemmel bir seçenek.

Lüks ve konforlu otobüsler eşliğinde gerçekleştirilen ulaşımının yanı sıra profesyonel seviyede Türkçe rehberlik hizmetlerinin de sağlandığı Balkan turunda 2 gece boyunca Üsküp 4 yıldızlı otellerinde rahat bir konaklama ve lezzetli sabah kahvaltısı seçenekleri de yine turu tercih edecek olan misafirlere sunuluyor.

İstanbul’dan kalkan otobüsler ile başlayan Balkanlar turu, ilk seyahat noktası olan Kavala’ya gelindiği zaman mükemmel bir kahvaltı ve ünlü Kavala kurabiyelerinin tadına bakmak mümkün oluyor. Kavala’dan sonra geçilen Selanik’te ise panoramik bir şehir turu gerçekleştiriliyor.

 

Şehirde Kordon, Döner Kule, Selanik Kalesi gibi pek çok önemli gezi alanının yanında hem Osmanlı hem de Bizans eserlerine tanıklık etme fırsatı bulunuyor. Atatürk’ün evini ziyaret ile tamamlanan Selanik turundan sonra sıra Üsküp’e geliyor. Üsküp’te gezilecek yerler Eski Tren Garı, Rahibe Teresa Evi ve Taş Köprü gibi pek çok ünlü noktada gerçekleştirilen yarım günlük bir panoramik turdan sonra ise Üsküp otelinde konaklama yapılıyor.

Konforlu Üsküp otelinde geçirilen geceden sonra konuklara otelde servis edilecek sabah kahvaltısının ardından dileyenler serbest bir gün geçirebilme ve günlük tekne gezi turlarına katılabilme imkanlarına sahip olabiliyorlar. Arzu eden konuklar ise tur kapsamı dahilinde Tarihi Çınar Meydanı’nı, Eski Türk Konaklarını ve Roma dönemlerine ait antik bir tiyatroyu görme fırsatını bulabiliyorlar

Balkan turunun son gününde Üsküp’ten Sofya’ya geçiliyor ve gezilecek yerler Alexsander Nevski Kilisesi, Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Arkeoloji Müzesi ve Banyabaşı Camii’si gibi ünlü Sofya gezi noktaları ziyaret ediliyor. Unutulmaz bir şekilde geçen dört günün ardından ise tur İstanbul’da tamamlanıyor.

Tur kalkış tarihleri


Uygun tarihler 6 Nisan / 20 Nisan / 5 Mayıs /18 Mayıs / 08 Haziran / 24 Haziran / 6 Temmuz / 20 Temmuz / 03 Ağustos / 17 Ağustos / 31 Ağustos / 01 Eylül /21 Eylül / 12 Ekim / 26 Ekim

Express ucuz Balkan turu Nisan - Ekim 2022 otobüs ile 2 Gece-4 Gün olarak düzenlenmektedir.

 

 

 

Amsterdam turu

 

279 € ”Dan başlayan fiyatlarla

 

'' Yel değirmenleri, Van Gogh, kanallar, lale diyarı ''

 

Benzersiz bir mimariyle inşa edilen evleri ve eğlenceli gece hayatı ile son yılların en popüler seyahat adreslerinden Amsterdam’da düzenlenecek 3 gecelik Amsterdam turu ile unutulmaz bir tatil geçirebilme fırsatına sahip olmak mümkün. Havaalanı vergilerinin de fiyatlara dahil edildiği Amsterdam turunda, İstanbul’dan gerçekleştirilen kalkışla rüya şehir Amsterdam'a erişim sağlanıyor.

Seçilen otelde 3 gece oda ve kahvaltı dahil konaklama imkânı, tur acentesinin misafirlerine sağladığı imkanlar arasında. Alan-otel-alan transferleri ve uzman seviyede Türkçe rehberlik hizmetleri de yine turu tercih edecek olan gezginlere koşulsuz şekilde sunulmakta.

Amsterdam turunda gezilecek yerler ise saymakla bitmiyor. Özel otobüsler ile gerçekleştirilen panoramik Amsterdam gezisinde Leidseplein, Kraliyet Sarayı ve Dam Meydanı gibi mekanların yanı sıra Rembrandtplein’de görülecek yerler arasında bulunuyor. Birinci günün sonu serbest zaman olarak ilan ediliyor ve konukların konforlu Amsterdam oteline transfer işlemleri gerçekleştiriliyor.

Amsterdam kalan günleri de serbest zaman olarak belirlenirken turun ikinci gününde otelde servis edilen lezzetli bir kahvaltının ardından misafirler dilerlerse 100 euro karşılığında Brugge turuna katılım gösterebiliyorlar. Üçüncü gün ise yine kahvaltı sonrasında konukların ek ücretler ile Hollanda Trio ve Marken Volendem turuna dahil olma imkanları bulunuyor.

 

Tüm bu gezi lokasyonlarının dışında yapılan ekstra turlar kapsamında gezilecek yerler arasında bulunan Rotterdam, Den Haag ve Delft gibi mekanlar da tur müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Amsterdam turu son günü olan dördüncü gün ise otelde yapılacak son kahvaltının ardından İstanbul’a geri dönülüyor ve eşsiz gezi turu bu şekilde sonlanıyor.

 

Pegasus Hy.ile Mart Nisan dönemi 2022-3 Gece  Ibis Airport otel vb. uygun oteller.

 

 

 

Paris turu

 

329 € ”Dan başlayan fiyatlarla

 

' Her mevsim sanat ve aşk şehri ''

 

3 gece 4 gün boyunca Avrupa’nın en popüler şehirlerinden Paris’e düzenlenecek olan Paris turu, gezilecek yerleri ve sanatın kalbi konumundaki tarihi eserleri ile hem yazın hem de kışın tercih edilebilecek en harika gezi alternatiflerinden birisi.

Seyahat esnasında havaalanından otele ve otelden de havaalanına yapılacak olan bütün transferlerin acente tarafından karşılandığı Paris turunda oda+kahvaltı konaklaması şeklinde bir program turu tercih edecek olan misafirlere sunuluyor.

Profesyonel rehberlik hizmetlerinin müşterilere sağlandığı turda İstanbul-Paris ve Paris-İstanbul tarifeli uçuşlar ile hedef lokasyonlara sorunsuz ve hızlı bir ulaşım imkânı sağlanıyor.

İstanbul’dan hareket edecek olan tur kafilesi, Paris’e vardıktan sonra öncelikle panoramik bir şehir turuna çıkarak ünlü Eyfel Kulesi, alışverişin en yoğun noktası olan Rivoli ve Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Louvre Müzesi gibi mekanları ziyaret ediyor.

 

Paris turu esnasında görülecek yer seçenekleri arasında ayrıca Napolyon’un mezarı da yer alıyor. Gün bitiminde ise anlaşmalı olan konforlu Paris oteline transfer gerçekleştiriliyor ve tur misafirleri dinlenerek keyif yapabilmeleri amacıyla serbest bırakılıyor.

Gece konaklaması da aynı otelde yapılırken dileyen misafirler Lido Show ve Paris By Night adı altında düzenlenen ekstra gezi turuna dahil olabiliyorlar.

Geriye kalan günler yine misafirlere serbest zaman olarak belirleniyor. Arzu eden konuklar ekstra olarak düzenlenecek Notre Dame Katedrali, Ressamlar Tepesi, Disneyland ve Versailles Sarayı turlarına da katılım gösterebiliyor ve Paris’in en ünlü gezilecek yerlerini ziyaret edebiliyorlar. Dört günde tamamlanan Paris turu sonunda ise misafirler huzurlu ve mutlu bir şekilde evlerine geri dönüyorlar.

 

Bahar ve yaz dönemi 2022- Atlas Jet Hy.ile 3 Gece 4 gün 3 yıldız Şehir Dışı Oteller.

 

 

 

 

 

 

299 Euro’dan itibaren….

Marsilya Nice Milano (MRS-BGY)
Pegasus Hy.ile-10 Kasım 2022-5 Gece-

3*Oteller