Budapeşte Viyana Prag Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu 

Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün
İSTANBUL - BUDAPEŞTE (3) VİYANA (2) PRAG (2) - İSTANBULPrag, Budapeşte ve Viyana Tarih kültür dolu bu üç etkileyici şehre misafir oluyoruz. Prag bin kuleli bu romantik şehir muhteşem eski yapıları köprüleri ile bizleri bekliyor, Budapeşte, Tuna'nın kraliçesi büyük barok evleri,dar sokakları , etkileyici bulvarları ile bizleri büyüleyecek ve viyana imparatorluk döneminden yeni ihtişam sunan bu şehirde romantik ve lüksü,zarafet ve nostaljiyi müzik ve sanatı bir arada keşif edeceğiz. Avrupa'nın en çekici bu üç şehrin keşfe hazırmıyız

Gezilecek Yerler Tur Programı


İSTANBUL - BUDAPEŞTE
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Bölümü Türk Havayolları  Kontuarı önünde saat 06:45'de buluşma, Türk Havayollarının TK-1435 sefer sayılı uçağı ile saat 08:45'de BUDAPEŞTE'YE uçak ile yolculuk, saat 09:45'de MACARİSTAN'IN başkenti BUDAPEŞTE'NİN FERIHEGY HAVALİMANI'NA varış ve yarım gün sürecek keyifli panoramik BUDAPEŞTE şehir keşif ve gezi turu. Fotoğraf Çekimi ve Gezilecek yerler arasında; MATHIAS KATEDRALİ-PARLAMENTO BİNASI-BALIKÇI KALESİ-TUNA NEHRİ VE KIYILARI -ZİNCİRLİ KÖPRÜ-ERSZEBET KÖPRÜSÜ-KAHRAMANLAR MEYDANI-BÜYÜK GAR-OPERA BİNASI-GÜL BABA TÜRBESİ-KALE VE GELLERT TEPESİ yer almaktadır. Tur sonrasında otele transfer, yerleşme ve serbest. Konaklama otelimizde.

 


BUDAPEŞTE (BALATON - ESTERGON)
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest gün. Alışveriş Fırsatı ve gezme imkanı. İsteyen konuklar ile Extra ESTERGON veya BALATON GÖLÜ turu. Konaklama otelimizde.

 

 


BUDAPEŞTE - VİYANA
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra özel otobüsümüz ile hareket yaklaşık 4 saatlik otobüs yolculuğundan sonra AVUSTURYA'NIN başkenti VİYANA'YA varış ve varışa istinaden yarım gün sürecek keyifli panoramik VIYANA şehir keşif ve gezi turu. Fotoğraf Çekimi ve Gezilecek yerler arasında; OPERA-ÜNİVERSİTE- PARLEMENTO BİNASI- BİRLEŞMİŞ MİLLETLER BİNASI- BELVERDE ve SCHONBRUNN SARAYLARI. Konaklama otelimizde.

 


VİYANA
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra VİYANA'da tam gün serbest. İsteyen konuklar ile Ekstra VİYANA ORMANLARI-SEEGROTTE- MAYERLING BADEN turu. Avrupa'nın en büyük yeraltı gölünü görme ve 10 dakikalık bir tekne gezintisi. MAYERLING faciasının olduğu AV KÖŞKÜNÜ görme ve BADEN şehir merkezinde alışveriş fırsatı . Akşam isteyen konuklar ile Ekstra KONSER veya OPERA izleme imkanı. Konaklama otelimizde.

 


VİYANA- PRAG
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra özel otobüsümüz ile ÇEK CUMHURİYETİ'NİN başkenti PRAG'A hareket, keyifli bir otobüs yolculuğundan sonra Praga varış ve panoramik şehir keşif ve gezi turu. Fotoğraf Çekimi ve Gezilecek yerler arasında; HRADCANY(PRAG KALESİ) ve kale içersinde bulunan CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYI, ST. VİTUS KATEDRALİ, ALTIN YOL vs. Daha sonra kaleden inilerek ünlü CHARLES KÖPRÜSÜ geçilerek turumuz ESKİ ŞEHİR MEYDANI'NDA sona erecektir. Tur gezimiz sonrasında otele gidiş ve yerleşme. Konaklama otelimizde.

 


PRAG (KARLOVY VARY)
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest, alışveriş fırsatı ve gezme imkanı. İsteyen konuklar ile Extra tam günlük Çek Cumhuriyetinin en güzel şehirlerinden biri olan KARLOVY VARY turu. Konaklama otelimizde.

 


PRAG - İSTANBUL
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest. Öğleden sonra havalimanına transfer, Türk Havayollarının TK-1768 sefer sayılı uçağı ile saat 17:00'da İstanbula'a hareket, uçak ile yolculuk, saat 20:35'de İSTANBUL' a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları    779 Euro    

 

 

Tek Kişilik Oda     1.099Euro