Orlando Miami turları ve gezilecek yerleriMiami Orlando Turları

Lufthansa Havayolları ve Amerıcan Aırlınes İle 11 Gün


İSTANBUL - (FRANKFURT) NEWYORK (3) (WASHINGTON) - ORLANDO (3)(CAPECANAVERAL) MİAMİ (3) - (FRANKFURT) - İSTANBUL

Gezilecek Yerler Tur Programı


İşte hayaliniz, İşte eğlence, işte Orlando. Eğlence parkları, çılgın eğlenceleri ile Amerika Birleşik Devletlerinin en hızlı gelişen ikinci şehri olan Orlando 7'den 70'e herkese güzel ve eğlenceli bir tatil vaat ediyor.

 

Miami Orlando Turları

 

Bir çok filme kitaba konu olmuş Miami muhteşem sahileri, Yıldızlar adası, South Beach, Ocean Drive, kaçak kübalıların yaşadığı Little Havana ve Puro fabrikalarının olduğu (Cigar Factory) bölge ve alışveriş.

 

Eğer vaktiniz olursa ve bir maça denk gelirseniz, Miami Heat ‘in bir NBA maçına gitmek eğlenceli ve heyecanlı olacaktır.

 

Miami River’da tekne turu yaparak başka bir açıdan Miami'yi görebilirsini.

 

Miami Orlando Turları


Dilerseniz Walt Disney dünyasında büyülü bir yolculuğa çıkabilir geçmiş ve gelecek arasındaki köprüde yol alabilirsiniz. Orlando'da her zaman yapılacak bir şeyler bulabilirsiniz. Sea World'de olabilecek en ıslak, en ilgi çekici maceralar sizleri bekliyor.

 

Universal stüdyolarında ekrandan tanıdığınız pek çok kahramanı yakından tanıma fırsatı bulurken Walt Disney'in sevimli ve eğlenceli kahramanları ile Epcot Center ve MGM stüdyolarında buluşabilirsiniz. Orlandoda Eğer uzay bilimleri ile ilgileniyorsanız, uzayın derinliklerine yapılan yolculuklara ev sahipliği yapan Cape Canaveral Uzay üssünde füze çöplüğünü mutlaka gezmenizi tavsiye ederiz. Hard Rock Cafe: 6050 Universal Boulevard Orlando, Öğle ve akşam yemeği için özellikle müzikseverlere tavsiye edilir.


Charlie's Lobster House: 8445 International Drive Orlando, Çeşitli deniz ürünleri ve balık yemeği sunulmaktadır.Palm Restaurant: Hard Rock Hotel 5800 Universal Blvd. Orlando, Bifteği ve jumbo ıstakozu ile ünlü restoran 75 yıldır hizmet vermektedir.
 

Miami Orlando Turları


Tur Programı


1. Gün  İSTANBUL (FRANKFURT) - NEWYORK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kontuarı önünde saat 11:55de buluşma, LUFTHANSA Havayolları ile saat 13:55de FRANKFURTa hareket, saat 16:00da FRANKFURT a varış, uçak değiştirme ve uçak ile saat 17:20de NEWYORKa hareket; aynı gün saat 19:30da NEWYORKa varış. Otele gidiş, yerleşme ve geceleme otelimizde.


2. Gün  NEW YORK

Sabah kahvaltısından sonra NEWYORK şehir turu. Gezilecek yerler arasında; MANHATTAN, HERALD MEYDANI, MADISON MEYDANI, COLOMBUS MEYDANI, CENTRAL PARK, ST. JOHN KİLİSESİ, HARLEM SEMTİ, ROCKEFELER CENTER, EMPIRE STATE, İTALYAN MAHALLESİ, ÇİN MAHALLESİ, DOĞU YAKASI, 5. CADDE, ÜNLÜ BROADWAY, TIMES MEYDANI, BROKLYN ve MANHATTAN KÖPRÜSÜ, SEA PORT VILLAGE, BATERY PARK. Öğleden sonra serbest. İsteyen konuklarımız ile Ekstra HÜRRİYET ABİDESİ... Konaklama otelimizde. Gece isteyenler ile Ekstra BRODWAY MÜZİKALİ.


3. Gün  NEW YORK (WASHINGTON)

Sabah kahvaltısından sonra serbest gün. İsteyen konuklarımız ile Ekstra otobüs ile tam gün WASHINGTON DC. turu. Gezilecek yerler arasında; ESKİ POSTA BİNASI, CAPITOL, BEYAZ SARAY, FBI BİNASI, ARLINGTON MEZARLIĞI, LINCOLN ANITI, VIETNAM ve KORE ŞEHİTLERİ ANITI, ELÇİLİKLER CADDESİ. Akşam NEW YORK'a dönüş. Konaklama otelimizde.


4. Gün  NEWYORK - ORLANDO

Kahvaltı yaptıtyan sonra havalimanına gidiş ve AMERICAN AIRLINESın AA-2947 sefer sayılı uçağı ile saat 09:15de ORLANDOya hareket, saat 11:58de varış. Otele gidiş, yerleşme ve serbest. Konaklama otelimizde. (NOT: Ara uçuş saati değişebilir.)


5. Gün  ORLANDO (DISNEYWORLD)

Kahvaltı yaptıtyan sonra tam gün Ekstra DISNEYLAND Turu. Akşam otele dönüş. İsteyen konuklarımız ile Ekstra ünlü CHURCH STREET veya CITY WALK Turu. Geceleme otelimizde.

 

Miami Orlando Turları


6. Gün  ORLANDO

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest. İsteyen konuklarımız ile Ekstra SEA WORLD ve EPCOT CENTER Turu. Konaklama otelimizde.


7. Gün  ORLANDO - MİAMİ

(Bu gün yaklaşık 4.5 saatlik keyifli bir otobüs yolculuğu yapacaksınız) Sabah kahvaltısından sonra özel otobüsümüz ile MİAMİye hareket, yol üzerinde ünlü uzay üssü CAPE CANEVERAL görülerek Miamide ve otele varış, yerleşme ve serbest. Konaklama otelimizde.


8. Gün  MİAMİ

Kahvaltı yaptıtyan sonra MİAMİ şehir turu. Gezilecek yerler arasında; OCEAN DRIVE-SOUTH BEACH-HOLOCOUST MEMORIAL-MC ARTHUR BRIDGE-VENETIAN POOL-BILTMORE HOTEL-KUBA MAHALLESI-BAY SIDE MARKET PLACE-.ğleden sonra serbest, alışveriş ve isteyenler ıle Ekstra EVERGLADE BATAKLIK turu.Geceleme otelimizde.

 

Miami Orlando Turları


9. Gün  MİAMİ (KEYWEST)

Kahvaltı yaptıtyan sonra serbest, alışveriş ve dinlenme imkanı. İsteyen konuklarımız ile Ekstra KEYWEST turundan yararlanma imkanı. Konaklama otelimizde.


10. Gün  MİAMİFRANKFURT

Sabah kahvaltısından sonra serbest, öğlen özel otobüsümüz ile havalimanına gidiş.  uçak ile saat 15:30da FRANKFURTa hareket, gece uçak yolculuğu.


11. Gün  FRANKFURT - İSTANBUL

Saat 06:15de FRANKFURTa varış. Uçak değiştirme ve  saat 09:10da İSTANBULa hareket, 12:55de varış ve turumuzun sonu.

 

 

Kişi Başı Fiyatları: 2.970 Usd    

 

Tek Kişi Fiyatı :   3.450  Usd