Kültür Turları İle Keşif - Macera

Kültür Doğa ve Keşif Turları İle Hem Doğayı Hem Tarihi, Hem Bölgenin Otantik Yapısını, Hem de Bazı Turlarda Deniz Güneş İle Keşif Dolu Maceralı Tatil Yapabileceksiniz.

Erken Rezervasyon

gezi ve seyahat

Yaz ve kış sezonlarında düzenlenen turlara katılarak, keşfedilmemiş doğal ve tarihi mekanların büyüsüne, doğanın yeşiline ve denizin maviliğine kapılabilirsiniz.

Kültür Turları Rezervasyon
Rezervasyon ve Bilgi
Satışdaki Tur Programları ve Güncel Fiyatlar.
Gap Turu

7 gece 8 gün

 

Büyüleyici Mardin, Şaheser Zeugma Mozaikler, Tanrılar Dağı Nemrut, Peygamberler Şehri Şanlıurfa, Tahmiz Kahvesi, Yöresel Kültür ve Lezzetleri İle Medeniyetler Beşiği Mezopotamya Sizi Büyüleyecektir.

725 TL

Kapadokya Turu

3 gece 4 gün

 

Beyaz Atlar Ülkesi Kapadokya. Yıllarca Süren Bir Oluşum Oluşturduğu Açık Hava Müzesi. Yeraltı Şehirleri İle Ihlara Vadisi, Yıllar Öncesinden Kalan Kiliseler ve Avanos, Ürgüp Gezilmeye Görelmeye Değer Yerler.

529 TL

Ege Akdeniz Turu 7 gece 8 gün

Efes Antik Kenti ve Şirince Köyü, Bodrum'da Eğlence, Dalyan İztuzu Sahili ve Tekne Turu, Gökova ’nın Eşsiz Koyları, Kral Aminthas’ın Anıt Mezarı ve Ölüdenizde Plaj Keyfi Kekova Adası, Tersane Koyu, Üçağız, Kaleköy, Simena Kalesi Gezilecek Yerler Arasındadır. Manavgat Şelalesi ve Side Aspendos Tiyatrosu Sizi Etkileyecektir. Ege Akdeniz turları ve Mavi yolculuklar ile rüya gibi bir tur.

750 TL

Karadeniz ve Yaylalar Turu
7 gece 8 gün Otobüsle

Kültürü ve Doğası İle, Daha İlk Günden İtiberen Sizi Etkisi Altına Alacaktır. Yeşilin Her Tonu ve Çoşkun Şekilde Akan Dereleri, Irmakları, Karadeniz'in Değişmez Güzellikteki Tablosunun Baş Tacıdır. Sizde Bu Rüya Gibi Seyahati Yaşamak İstiyorsanız Karadeniz Gezileri Sizi Bekliyor.

850 TL

Likya Turu
7 gece 8 gün

Dalyanda Tekne Turu, İztuzu Plajında Deniz Keyfi, Şirin Göcek, Fethiye Kelebekler Vadisi, Kaya Köy, Gökova ve Sedir Adası, Şirincede Şarap Tadımı.

 570 TL

Assos Çanakkale Turu

Assos Çanakkale Turu

4 gece 5 gün

Çanakkale Şehitler Abidesi, Şehitliği Oldukça Detaylı Geziyoruz, Turuva Atı, Doağı ve İnsana Verdiği Huzuru İle Assos ve Liman.

 349 TL

Assos Bozcaada Turu

Asos Antik Liman ve Balık Lezzetleri, Aristoteles’in Felsefe Okulu Assos’un Akrapol, Athena Tapınağı, Bozcaada Şirin Kafe ve Sokakları, Deniz Keyfi Ayazma Plajı, Rüzgar Değirmenleri, Bozcaada Kalesi.

310 TL

Eskişehir Gezisi
2 Gece 3 Gün

Odunpazarı

Eskişehir ve Odunpazarın da, Şahin tepesi, Balmumu heykel müzesi, Masal şatosu, Sazova bilim kültür merkezi, Porsuk çayı gezintisi, Kent park, ve alışveriş fırsatı.

450 TL

Yunan Adaları
Gemi İle 5 Gece

Yunan Adaları Gemi Tur İle Keşif Edin. Vizesiz Olarak İzmir Çeşme ve İstanbul Çıkışlı Gemi Turları. Akdeniz'in Balkonu Santorini, Çılgın Ada Mikanos, Sakin ve Huzurlu Girit Adası Turu,Tarih ve Tatil Adası Rodos.

486 Euro'den itibaren

Uçakla Karadeniz 4 gece 5 gün
Batum Gezisi Dahil

Yeşil ve mavin birleştiği Karadeniz, yaylaları, hepsi birbirinden şirin ve ayrı bir Kültür barındıran şehirleri, kendine has farklı yemek lezzetleri, tarihi eserleri, her şehrinde ayrı bir derinlik barındıran folklorik öğeleri ile yaz aylarında her haftasonu hareketli turlar ile sizleri geziye davet ediyor. Sümela Manastırı, yöreye has bitki örtüsü ile sık ormanların birbirine girdiği bir konumda bulunan ve yeşille mavinin doğal güzelliklerini yansıtan Uzungöl bazı görülecek yerler arasındadır.

1.350 TL

Pamfilya Bölgesi
7 Gece 8 Gün

Kemer Tekne Turu, Antalya Kale içinde Kahve Molası, Düden Şelalesi ve Olympos Gezileri, Side Çarşı ve Köprülü Kanyonda Doğa Turları, Damlataş Mağarası, Alanya Tekne Gezisi.

570 TL

Galatya Hattuşa Turu
Galatya Hattuşa
7 Gece 8 Gün

Ferhat ile Şirin, Yeşilırmak Kenarı Osmanlı Mimarisi, Amasya Mumyalar Müzesi Darüşifa, Hattuşa da Yazılıkaya, Büyük Tapınak ve Dünyanın Sayılı Mağralarından Ballıca Mağrası Gezilecek Yerler Arasındadır.

549 TL

post-img
 

En Çok İncelenen Kültür Turları

Karadeniz ve Yaylalar Klasik Tur

Ege Akdeniz Keşif Macera ve Mavi Turlar

Gap- Mardin Güneydoğu Kültür Gezileri

Kapadokya Bölgesi Ihlara Vadisi

Butik Ayder Batum Turu
Butik Uçaklı Kars Turu
Ege'nin Saklı Köyleri Turu
Butik Şanlıurfa Yöresel Tatlar Turları
Butik Gaziantep Yöresel Tatlar Turu
Kapadokya Turu
Batı Karadeniz Turu
Günübirlik Uludağ Turu

 

 

2023 yılı için  sizlere geniş satış alanları sunabilmek adına tüm olanaklarımızı kullanmaya devam etmekteyiz.
Ülkemizin en güzel kış manzaralarının görülebileceği Çıldır Gölünde buzda balık tutabilecekleri, 100 yıllık kızaklarla kar üstünde safari yapabilecekleri, Sadece Kars’a özgü kaz eti ve Kafkas gösterilerinin olacağı ayrıca sizlere yüksek kar sağlayacak KARS TURU sisteme tanıtılmıştır. Tur detaylarına ekteki programdan ulaşabilirsiniz.

..