Karadeniz yayla turları ve gezilecek yerleri

Karadeniz yayla turları ve gezilecek yerleri

Karadeniz ve yaylaları görülecek yerleri

 

 

 

Samsun - Ordu - Boztepe - Giresun - Trabzon - Sürmene - Sümela Manastırı - Atatürk Köşkü - Ayasofya Müzesi Rize - Zigana - Hamsiköy -Batum - Çay Fabrikası - Uzungöl - Ayder Yaylası - Fırtına Vadisi - Sarp - Çamlıhemşin - Amasya - Mumyalar Müzesi

Karadeniz Turları


  Yeşil Doğası, Kültürü, Coğrafyası ile Karadeniz Bölgesi, Karadeniz Turları Yolculuğa Çıkan Misafirleri Unutulmaz Bir Düş Yolculuğuna Çıkarıyor.Her Mevsim Ayrı Bir Güzellik Karadeniz'i Her Daim Cazip Kılmakta. Haldizen Deresi’nin Kayalar İle Önün Kapanmasından Sonra Oluşan Yol Boyunca Kemerli Taş Köprüler Eşliğinde Varılan Uzungöl, Ormanlarla Kaplı Vadinin Ortasında Büyüleyici Bir Doğal Güzellik. Çok Özel Yöresel Restoranlarda Öğlen Yemeği Molaları.

 

Karadeniz Turları


  Birbirinden Farklı Şehirlerin Sunduğu Kültür, Zihinlerde Farklı Hisler Uyandırmakta. Yaylalara Yapılan ve Karadeniz'i Yaşam ve Bitki Örtüsünü Yakından Tanıyacağınız Yayla Gezileri ve Kültür Turu, Karadeniz'in Doğa ve Kültürünü Daha Yakından Tanımanızı Sağlar.Sarp Sınır Kapısından Geçip Komşu Gürcistan'ın Sıcak Samimi İnsanlarını, Kültürünü Keşif ve Bol Bol Fotoğraf İçin Batuma Yolculuk Ayrı Bir Gezi Heyecanı Sunacaktır.

 

Karadeniz Turları


  Bir Çok Folklorik Öğeyi İçinde Barındıran Karadeniz Şehirleri Arasında Rize'de Çay Bahçeleri, Trabzon'da Atatürk'ün Köşkü Gezip, Kaçkarların Hemen Altı, Ayder de Yayla Huzuru Horon Tepeceğiz, Orduda Fındık Bahçelerini Gezip, Giresun Kalesinde Bir Çay Molası Verip Karadeniz'e Doğru Yorgunluk Çayı İçip, Karadeniz'e Has Hamsiköy Sütlacı, Akçaabat Köftesi, Mis Gibi Maçka Pidesi ,Her Zaman Favori Mısır Ekmeği ve Hamsili Ekmek, Turşu Kavurma, Nefis Akçaabat Köftesi, Gibi Yöresel Yemeklerin Tadına Bakabilirisiniz. Fındık ve Ürünleri İçin Alışveriş Fırsatı.

 

Karadeniz Turları

 

 Çay Fabrikasında Çayın Nasıl İşlendiğini Görebilir, Fırtına Deresinde Rafting Yaparak Heyecan Yaşayabilirsiniz.En Kuzey Uçtaki Sinop, Kalesi ve Şarkılara Romanlara Konu Olmuş Cezaevini Gezip Limanda Çayınızı Yudumlayarak Karadeniz'de Güneşin Batışını İzleyebilirsiniz. Sinop Çarşısından Sadece Sino'pa Has Ahşap Tekne Maketleri Alışverişi. Sinop Sahildeki Kafeler Günün Tüm Yorgunluğunu Üzerinizden Alacaktır.


Karadeniz Turları

  Sumela Manastırı ve Taş Köprülerin Mimarisi Sizi Şaşırtacak,Sar Kayaların Üzerine Kurulu Zilkale, Çat ve Çoşkunca Akan Fırtına Vadisi ve Timisvatın Eşsiz Doğası ve Manzaraları Karadeniz Turunda Size Uzun Süre Düşlerinizden Çıkmayacak Manzaralar Bırakacaktır.

 

Karadeniz Turları

 

  Zigana Dağlarına Tırmanıp Karadeniz’i Doğu Anadolu’ya bağlayan Zigana Tüneli’ni Gezeceksiniz ve Hamsiköyde Mola Verip Harika Lezzet Hamsiköy Sütlacını Tadacaksınız.

 

Karadeniz Turları

 

 

Kişi Başı :  950  TL    

Tek Kişilik Oda :  1.290  TL