Barselona Madrid Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Barselona

Iberia Havayolları ile 8 gün

 

Madrid  3  Gece   Barselona  4 Gece

İSTANBUL-BARSELONA(3) (ANDORRA)-MADRID(4) (TOLEDO-SEVILLA)-İSTANBUL

 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1. Gün  İSTANBUL-BARSELONA

ATATÜRK HAVA LİMANI DIŞ HATLAR TERMİNALİ İBERIA Havayolları  uçağı ile saat 17.10'da hareket, saat 19.40'da BARSELONA HAVA LİMANINA varış ve özel otobüsümüz ile otele transfer, yerleşme ve serbest. Konaklama otelimizde.

 


2. Gün  BARSELONA

Sabah kahvaltısından sonra yarım günlük panoromik BARSELONA şehir turu. Gezilecek yerler arasında; LA SAGRADA FAMILLIA KİLİSESİ - ENDÜLÜS ARENASI, CRISTOF CLOMB HEYKELİ - KALE SEMTİ - MONTJUIC TEPESİ - KRALİYET SARAYI - BARSELONA LİMANI - İSPANYA ve CATALUNYA MEYDANLARI - LA RAMBLA CADDESİ- ESKİ LİMAN- COLON MEYDANI.Öğleden sonra serbest, alışveriş fırsatı ve gezme imkânı. Akşam isteyenler ile Ekstra FLAMENCO gecesi içkili, müzikli İSPANYOL DANSLARI eşliğinde akşam yemeği.Geceleme otelinizde


3. Gün  BARSELONA (ANDORA)

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman alışveriş fırsatı ve gezme imkânı. İsteyen konuklarımız ile Ekstra tam gün ANDORRA TURU. Gümrüksüz alışveriş ülkesi olarak bilinen ayrıca doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa'nın en küçük devletlerinden birinde güzel bir gün geçirme imkânı. Konaklama otelimizde.

 


4. Gün  BARSELONA - MADRİD

Sabah kahvaltısından sonra BARSELONA havalimanına gidiş,uçak ile saat 12:00'da İSPANYA'nın başkent MADRID'e hareket, uçak yolculuğu, saat 13:00'de MADRİD BARAJAS Havamlimanına varış, özel otobüsümüz ile otele transfer, yerleşme ve serbest. Konaklama otelimizde.


5. Gün  MADRİD

Sabah kahvaltısından sonra yarım günlük panoramik MADRİD şehir turu. Gezilecek yerler arasında; KRALİYET SARAYI, CERVANTES ANITI, PUERTA DELSOL ALANI, ALCALA KAPISI, CİBELES ÇEšMESİ, ÜNİVERSİTE VE PARKI, ARENA, ÜNLÜ GRANVIA ve CASTELLO CADDELERİ. Öğleden sonra serbest. Alışveriş ve gezme imkânı. Akşam Ekstra SCALA GECE KULÜBÜNDE Dünyanın en güzel dans showlarından birini izleme imkanı bulacaksınız. Konaklama otelimizde.

 


6. Gün  MADRİD (TOLEDO)

Sabah kahvaltısından sonra serbest gün. Alışveriş ve gezme imkanı. İsteyenlerle Ekstra TOLEDO turu. UNESCO'nun 1987'den beri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın ilk şehrinde TOLEDO KATEDRALİ, SİNAGOG, LOS REYES CATOLICOS KİLİSESİ, SAN MARTİN KÖPRÜSÜ, EL GRECO MÜZESİ görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır. Ayrıca Üç büyük dinin Müslümanlık, Hristiyanlık ve Museviliğin kültürünü göreceğiniz bu tarihi şehri gezecek, eski silah ve özel Toledo altın işciliği üzerine çeşitli hediyelikler alabileceğiniz, alışveriş ortamı bulacaksınız. Akşamüstü MADRİD'e dönüş ve serbest. Geceleme otelimizde.


7. Gün  MADRID (SEVILLA)

Sabah kahvaltısından sonra serbest.İsteyen konuklarımız ile Ekstra SEVILLA turu.Hızlı trenle 2.5 saatte gidilen İspanya'nın en güzel şehirlerinden SEVILLA gezisi.Gezilecek yerler;İSPANYA MEYDANI,ALCAZAR, ALTIN KULE, SEVILLA KATEDRALI, COLUMBUS MEZARI, SANTA CRUZ MEYDANI, Bahçeleri ve havuzları ile ünlü, MARIA LUISA PARKI.Akşam hızlı trenle MADRID'e dönüş.Konaklama otelimizde.

 


8. Gün  MADRID-(BARSELONA)-İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra havalimanına gidiş ve IBERIA HAVA YOLLARI ile saat 10:10'de İSTANBUL'a hareket ve Barcelona üzerinden uçak yolculuğu saat 16:10'da İSTANBUL'a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları   595 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı        730 Euro