Barselona Madrid Yılbaşı Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu

Thy ile 6 gece 7 gün


İstanbul-MADRID(3)-(TOLEDO-SEGOVIA)-BARSELONA(3)-(ANDORRA)-İstanbul

 

Sayısız kilise ve ünlü anıtlarıyla süslü Katalonyanın başşehri Barselona, İspanya'da en çok ziyaret edilen ve gezilmesi görülmesi açısından çok zengin şehirler arasındadır, Barselona deyince akıllara binlerce şey gelebile, futbol eğlence daracık sokaklar bir çok güzellik bu güzellikleri yerinde görmek için haydi ne duruyorsunuz,,İspanyanın göz bebeği Madrid ise misafirlerini tarih kokan birbirinden güzel meydanlarıyla,ispanyollara özgü deniz ürünleriyle , hareketli gece hayati ve Flamenkosu ile bu ışıklı ülke sizleri bekliyor

Gezilecek Yerler Tur Programı


1. Gün  İSTANBUL Madrid

İSTANBUL Madrid Atatürk Havalimanı Dış Hatlar  Kontuarı önünde saat 06:30da Tur gurubu ile buluşma ve TURK Havayolları uçağı ile saat 08:45de Madride hareket, saat 11:50de varış ve yarım günlük panoramik Madrid şehir keşif ve gezi turu. Fotoğraf Çekimi ve Gezilecek yerler arasında; KRALİYET SARAYI , CERVANTES ANITI , PUERTA DEL SOL ALCALA KAPISI , CİBELES ÇEŞMESİ ARENA , ÜNLÜ GRANVİA ve CASTELLANA CADDELERİ, NEPTUNOS MEYDANI. Gezi sonrasında özel otobüsümüz ile otelimize dönüş, odalar yerleşme sonrası serbest zaman. Konaklama Madrid otelimizde.


2. Gün  Madrid (TOLEDO)
Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra sizler için serbest zaman, alışveriş yapma fırsatı ve geziimkanı. İsteyen konuklar ile Ekstra Madrid'e 70 km uzaklıkta yer alan TOLEDO Turu. TOLEDO, 1987'den beri UNICEF'in tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehri, Müslümanlığın, Hıristiyanlığın ve Museviliğin, bir arada yaşadığı kültür merkezi olan TOLEDO 'da Gezilecek yerler arasında , İspanya'nın en büyük 3. katedralinden biri olan TOLEDO KATEDRALİ, 11.yy'dan kalma SİNAGOG, 14.yy LOS REYES CATOLILOS KİLİSESİ, SAN MARTİN KÖPRÜSÜ, 16yy'ın ünlü ressamı EL GRECOnun en güzel tablosu ve doğasıyla tüm TOLEDO. Konaklama otelimizde.


3. Gün  MADRID (SEGOVIA)
Sabah oteldeki sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest zaman. Alışveriş gezi fırsatı ve fotoğraf çekme imkanı İsteyen konuklar ile Ekstra SEGOVIA Turu. Madrıdin 60 km. dışında Roma devrinden kalma su sarnıçlarıyla ünlü Segovıada gezinti. Romalılardan kalan en iyi korunmuş eserleri görme ve fotoğraflama imkanı. Öğlen serbest. Dileyen misafirlerimiz ile Segovıanın ünlü ve leziz fırında kuzusunu tadabilirler. Otele dönüş. Konaklama otelimizde.


4. Gün  MADRID - BARSELONA
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest. Öğlen havalimanına gidiş JK-416 sefer sayılı uçak ile saat 13:30da hareket, saat 14:40da BARSELONAya varış, otele gidiş, odalara yerleşme ve serbest. Konaklama otelimizde. NOT: Ara uçuş saati değişebilir.


5. Gün  BARSELONA
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra yarım gün sürecek keyifli panoramik BARSELONA şehir keşif ve gezi turu. Fotoğraf Çekimi ve Gezilecek yerler arasında; LA SAGRADA FAMILIA KİLİSESİ, ENDULUS ARENASI, CRISTOF COLOMB HEYKELİ, SANTA MARIA, MONTJUIC TEPESİ ,KRALİYET SARAYI, OLIMPIC LİMAN, İSPANYA ve CATALUNYA MEYDANI, LA RAMBLA CADDESİ. Konaklama otelinizde


6. Gün  BARSELONA (ANDORA)
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest gün. İsteyen konuklar ile Ekstra tam gün yemeksiz ANDORA turu. Akşam isteyen konuklar ile Ekstra FLAMENCO GECE KLUBÜNDE içkili, müzikli ve İSPANYOL DANSLARI eşliğinde akşam yemeği. Konaklama otelimizde.


7. Gün  BARSELONA - İSTANBUL
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra havalimanına gidiş ve TURK Havayolları uçağı ile saat 13:10da İstanbul'a hareket, uçak yolculuğu, 17:30da İstanbul'a varış ve madrid turumuzun sonu..
 

Görmeden -  Yapmadan Dönme  !!

* Bitmeyean kilise Sagrada Familia gezin

* Bir Gaudi eseri Park Guelli görün

* La Rambla Caddesinin keyfini çıkarın

* Yıllanmış bir şarap eşliğinde Tapas tadın

* Pazarların en büyüğü La Boqueriayı  gezin

 

 

Kişi Başı Fiyatları   574  Euro

 

Tek Kişi Fiyatı         639  Euro