Dubai Turları

 

Dubai Turu 4 gece 5 gün

 

 

1001 gece masallarını yerinde görmek için Dubai'ye gidiyoruz, 40 yıl önce çöl olan su an dünya merkezinde ki Dubai'de ince beyaz kumsalları , sakin denizi, tüm yıl boyunca parlayan bir güneşi, dünyanın en büyük havaalanı,en büyük kuleleri ve dünyanın en büyük insan yapımı adasını ,bu mükemmeliyeti yerinde görmek için sizde bu yolculuğa bizle katılabilirsiniz. Sizde geç kalmadan yerini ayırtınız.

 

 

 

" Alışveriş , Güneş , Deniz ve Kum Dubai "

Kum, güneş ve alışveriş diyarı Dubai; modern mimarisinin ve gökdelenlerin yanısıra, geleneksel Arap evleri ile, açık bahçe alanları ve inanılmaz güzellikteki plajı ile ziyaretçilerini kendisine hayran bırakıyor.
En yoğun ticaret merkezlerinden biri olan Dubai; bankacılık, iletişim, havayolu, deniz yolu ve daha birçok alanda başarılarını sürdürmeye ve kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.

 


Ziyaretiniz sırasında birçok değişik aktiviteye katılma fırsatını bulacağınız bu cennet şehirde, özellikle; golf, scuba dalışı, çölde safari, binicilik, vergisiz alışveriş imkânları ve gece hayatı ilginizi çok çekecektir.
 

 


Dubai Nereleri Görmeli?

Jumeirah Camii, Jumeirah Beach, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Altın ve Baharat Çarşıları, Saat Kulesi ve Emirates Towers görülecek yerler arasındadır. Çöl Safari turu yapmanızı özellikle tavsiye ederiz.

 

 

 

Görmeden -  Yapmadan Dönme  !!


* Altın Kaplamalı Otel Burj Al Arab Oteli
* Su Parkı ; Vahşi Vadi (Wild Wadi)
* Doğu Tarzı Eski Deira Çarşısı
* Çölde Safari 4 x 4 ile
* Gözlem Kulesi Şeyh Said’in Evi
* Deira veya Karamadaki Eski Hint Pazarları

* Dunyanin En Yüksek Binası Burj Khalifa

* The Lime Tree Coffee

* Medinat Jumeirah Dubai'nin Venedik'i

* Dubai Mall , Dev Alışveriş Fırsatı Veriş Merkezi

* Bambah Vintage ; İlginç ikinci El Mallar

* JamBase ;Canlı Müzik ve Caz Bar

 

 

Kişi Başı Fiyatları   649 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı        929 Euro