Dubai Yılbaşı Turları

FLY AIR ILE 5 GUN  DUBAİ

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1. Gün  İstanbul - DUBAI
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Bölümü kontuarı önünde 05:15de buluşma FLY AIR ile 08:15de DUBAIye hareket, 14:15de varış. Otelimize gidiş, ve yerleşme. Konaklama otelimizde.


2. Gün  DUBAI
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra yarım gün sürecek keyifli panoramik şehir keşif ve gezi turu. yarım günlük panoramik sehır turu. Fotoğraf Çekimi ve Gezilecek yerler arasında; AL FAHIDI KALESIndeki DUBAI MUZESI, JUMEIRAH BEACHte bulunan DUBAInin en büyük Camii olan DUBAI CAMII, DUBAI TİCARET MERKEZİ, DUBAIyi ikiye bölen HALİÇ ve ALTIN PAZARI. Akşamüzeri isteyenlerle Ekstra Dubai Creek üzerinde açık büfe yemekli Tekne Turuna katılma imkanı. Konaklama otelimizde.


3. Gün  DUBAI
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest. İsteyen konuklar ile Ekstra ÇÖLDE SAFARİ turu. Bu turumuzda önce 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir,deve çiftliklerini ziyaret edebilir, gün batımını izleyebilir ve tur bitimi çölde kurulan kampta açık büfe yemek ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Konaklama otelimizde.


4. Gün  DUBAI

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest. İsteyen konuklar ile Ekstra ABU DHABI turu. Bu turumuzda Emirliğin başkentini yakından tanıma şansına sahip olabilirsiniz. Konaklama otelimizde.


5. Gün  DUBAI - İstanbul
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra havalimanına gidiş. FLY AIR ile 10:15de İstanbula hareket, uçak ile yolculuk, 13:00de İSTANBULa varış ve turumuzun sonu.

69 sefer sayılı uçuşu ile saat 03:30’da Istanbul’a hareket. Saat 06.35’te Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

Dubai  Günübirlik turlarımız.

 

- Büyük Kanyon turu (4x4 ile Hajar Dağlarında)
- Dubai’de Ayışığı Sonatı (Cruise bot ile ve Akşam Yemeği turu)
- 4x4 Jeep Safari Turu (Wadi-Hatta ve Hajar Dağlık bölgesi)
- 4x4 Macera Jeep Çöl Safari turu (Hajar Dağlık Bölgesi) en popüler tur.
- Deve Kervanı ve Kum Kayağı - Safari turu
- Starlight Expresi (2 gün 1 gece ve Çölde kamping ) Turu
- Deve Kervanı ve Çölde Günbatımı

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları       920 Euro

 

 

Tek Kişilik Oda        1.450 Euro