Dubai Sömestre Turları

 

Dubai Türk Havayolları ile

 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

1. Gün İstanbul- Dubai
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali kontuar önünde konuklarımızla 21:00’de buluşma. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 762 sayılı tarifeli seferi ile 23:35’de Dubai’ye hareket.

2. Gün İstanbul- Dubai

Yerel saat ile 06:30’da Dubai’ye varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Ardından alanda bekleyen özel aracımız ile panoramik Dubai şehir gezi turumuz için hareket. Bu tur esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır.
Tur bitimi otelimize gidiş ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Dhow Cruise akşam yemekli tekne turuna katılabilirler (50 Euro). Konaklama otelimizde.

3.Gün Dubai

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra tam gün alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman.
Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan “Dubai İkonları” turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda “Burj Khalifa” manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gösterileri) izleyecek ve ardından Atlantis The Palm Hotel’de akşam yemeği için Palmiye Adasına hareket edeceğiz. Akşam Yemeği sonrası Madinat Jumeirah bölgesi gezilecek ve büyüleyici gece görüntüsüne sahip Burj Al Arab panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası otelimize gidiş ve konaklama otelimizde.

4.Gün Dubai

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden konuklar ile rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab otelinde öğle yemeği turuna katılabilirler (125 Euro). Arzu eden konuklar ile rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan, Çöl Safari turuna katılabilirler (65 Euro). Bu turumuzda önce 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.
Tur sonrası jiplerimiz sizleri tekrar otellerinize bırakıyor. Konaklama otelimizde.

5/6.Gün Dubai - Abu Dhabi- İstanbul

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra 12:00’da odaların boşaltılması. Alışveriş Fırsatı ve çevre gezisi için serbest zaman. Saat 14:00’da Abu Dhabi ye transfer için otelden hareket. Varışı takiben Yas Adasında bulunan Ferrari World Eğlence Parkı’na gidiş. Dünyanın en büyük kapalı alan eğlence parkı ünvanına sahip olan Ferrai World'de eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilir, adrenalin ve eğlenceyi bir arada keşfedebilirsiniz.

Park gezisinin ardından panoramik Abu Dhabi turu. Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilerek, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır.

Turun ardından akşam yemeği alınacak ve sonrasında geç saatlerde Abu Dhabi Havalimanı’na transfer. Türk hava Yolları’nın TK 869 sefer sayılı uçuşu ile saat 03:30’da İstanbul’a hareket. Saat 06.35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Kişi Başı Fiyatları:   550 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı :       650  Euro