Küba gezilecek yerleriKüba Havana gezilecek yerleri

Nostalji, Eğlence, Puro

   Görmeden -  Yapmadan Dönme  !!
* Küba Ulusal Güzel Sanatlar Müzesi (Havana)
* Havana Puroları
* Plaza de la Catedral (Havana)
* Havana San Carlos Kalesi (Havana)
* Jose Marti Parkı ve Valle Sarayı
* La Bodeguita del Medio Barı

* Müze ; Museo del Ministerio del Interior

* Ev Müze ; Casa Museo de Ernest Hemingway

* Che Guevara’nın Anıt Mezarı ve Zırhlı Tren

* Devrim Müzesi ve Devrim Meydanı

* Müze ; Museo Historico De La Revolucion

* Floridita Bar La Bodeguita Bar

* Klasik Amerikan Chevrolet Arabaları İle Gezi

* Plaza de Armos ve Parque Central Yürüyüş

 


1. Gün  İSTANBUL (AMSTERDAM) HAVANA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kontuarı önünde saat 04:00da buluşma ve KLM Havayollarının KL-1610 sefer sayılı uçağı ile saat 05:55de AMSTERDAM'a hareket. Saat 08:25de Amsterdam'a varış, uçak değiştirme ve MP-619 sefer sayılı uçak ile 14:00da KÜBAnın başkenti HAVANAya hareket, 18:30da varış. Otele gidiş ve yerleşme.Konaklama otelimizde.

 


2. Gün  HAVANA

Sabah kahvaltısı sonrası panoramik HAVANA şehir turu. Devrim Lideri FIDEL CASTRO, barok tarzı binaları, eski Amerikan arabaları ile ünlü Havanada ÜNİVERSİTE BİNASI, BELEDİYE SARAYI, KATEDRAL, ARMAS MEYDANI, MORRO KALESİ, CAPITAL DEVRIM MÜZESİ, SAHİL ŞERİDİ, ERNEST HEMINGHWAYİN GİTTİĞİ BARLAR SOKAĞI, ATATÜRKün HEYKELİ, FLORIDITA görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra serbest, gezme, dinlenme ve Extra turlardan yararlanma imkanı. Ayrıca HAVANAnın dünyaca meşhur gece klüplerinde eğlenebilirsiniz.Konaklama otelimizde.

 


3. Gün  HAVANA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest. İsteyen konuklarımız ile Extra VINALES VE PINAR DEL RIO turu. Tütün üretimi ile ünlü Küba'nın batı bölgesi. Puro fabrikasını ziyaret: Vinales vadisine yolculuğumuzda Los Hazmines VE Mogotes'ta mola imkanı. Tarih öncesi çizimleri içeren mağarayı ziyaret ve mağaranın içinden geçen nehir ile sandal gezisi.Konaklama otelimizde.

 


4. Gün  HAVANA-VARADERO

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüz ile VARADEROya hareket. Otobüs yolculuğu, sahil şeridi ile ünlü VARADEROya varış, otele yerleşme ve serbest.Konaklama otelimizde.

 


5. Gün  VARADERO

Sabah çok erken kahvaltının ardından uçaklı Extra CAYO LARGO turu. Karaiplere 40 dakikalık mesafede bulunan CAYO LARGOya gidiş. Katamarana binilip İguana Adası gezilip Karaip Denizinde serbest zaman. (Bu turumuza açık büfe öğle yemeği dahildir.) Akşam otele dönüş veKonaklama otelimizde.

 


6. Gün  VARADERO

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra 20 km. uzunluğunda harika kumsalı olan VARADERO da deniz ve güneş keyfi. Akşam VARADERO nun birbirinden güzel barlarında eğlenebilirsiniz.Konaklama otelimizde.

 


7. Gün  VARADERO (HAVANA) - AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı sonrası serbest. Öğlen özel otobüsümüz ile HAVANAya hareket, havalimanına varış ve MP-620 sefer sayılı uçak ile 20:30da Amsterdam'a hareket, gece uçak yolculuğu.

 


8. Gün  AMSTERDAM - İSTANBUL

Saat 11:50de Amsterdam'a varış, uçak değiştirme ve KLM Havayollarının KL-1617 sefer sayılı uçağı ile 19:15de İSTANBULa hareket, 23:35de varış ve turumuzun sonu. NOT: Schengen vizesi olan yolcularımız uçuş saatlerine bağlı olarak Amsterdam şehir turu yapabilirler.