Paris Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Paris

Paris Turu Gezilecek Yerler...

 Paris'in büyüleyici sokaklarında , kendinizi bir düş içerinde bulacaksınız. Hepsi birbirinden şık sokak ve caddeler, kafeler, mağazalar hele gece Paris şehir bambaşka bir güzelliğe bürünmektedir. Işıl ışıl caddelerde yürümek ve atmosferi yaşamak oldukça keyif vericidir. Sanki bir ressamın elinden çıkmış bir tablo gibi aşıklar şehri Paris size eşlik edecektir.

 

Paris sokakları

 

Paris Turunda bu güzel şehri Eiffelin tepesinden izleyerek göreceğiniz manzara ve , Champs-Elyséesde şaşalı büyüsüne kapılırken, Louvre'da en değerli nadide sanat eserleri sizleri adete büyüleyecektir. Paris düş ile gerçek arası bir şehirdir.


Louvre Müzesi, adeta sanat yapısıyla ziyaretçilerini sanata yolculuk yaptırıyor. Yunan mitolojisi eserlerinden eski Anadolu uygarlık kalıntılarına, Rönesans resim sanatından İslam tarihinin minyatürlerine kadar birçok nadide sanat eserini ve tarihi mirası Louvreda görebilirsiniz. Dünyaca ünlü ressamların tabloları bu müzede bulunur. Mona Lisa en çok izleyici çeken ve her daim ilgi odağı olmuştur . Notre Dame Kilisesi de ihtişamıyla gezilmesi gereken yerlerdendir.


Dünyanın en büyük eğlence parkı olan Disneyland, özellikle çocuklu geldiyseniz her dakikası eğlence heyecan dolu bir yaşamak istiyorsanız, sınırlarınızı zorlayacak aksiyonlarla sürprizlerle dolu Disneyland gezisi sizleri adete büyüleyecektir. Hayal gerçek arası bir eğlencenin adı.
 


Champs-Elysées, alışveriş yapmak ve Paris'in ünlü sembollerinden biri olan şirin kafelerde kahve içmek ve keyif yapmak isteyenler için idealdir. Dünyanın en lüks ve en ünlü caddelerinden biri olan Champs-Elyséesin, parıltısı ile kendinizi özel biri gibi hissetmenizi sağlar.Hareketli Işıl Işıl Paris gece hayatını da görebilirsiniz.. Belleville ve Bastille bölgelerindeki barlar ve diskolar, gece hayatına dair beklentisi olanları fazlasıyla memnun edecektir.

 

 

Montmartre, şehrin kuzeyine doğru uzanan, hergün turist akınına rağmen kırsal atmosferi bozulmamış bir köy izlenimi veriyor. Doğadan kopamayan, birazcık da olsa şehrin gürültüsünden kurtulmak isteyen Parisliler'in uğrak yeri Montmartre...

 

Paris Görmeden -  Yapmadan Dönme  !!

* Seine Nehri Kenarında Yürüyüş ve Keyifli Bir Kahvaltı

* Rodinin Heykellerini Görmeden

* Nefis Peynirlerle Fransız Şarabı Tatmadan

* Gün Batımı Seine Nehrinde Tekne Turu Yapmadan

* Notre Dame Kilisesinden Şehir Manzarası

* Sen Nehri Kenarında: Orsay Müzesi

* Montmartre Tepesi ve Ressamlar Tepesi

* Paris’teki en eski meydan: Place Des Vosges

* Aşıklar Köprüsü : Pont Des Arts.

* Gentleman Farmer Mağazası

 

 

Paris Tur Fiyatları

 

Kişi Başı Fiyatları   675 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı        720 Euro