Ucuz Paris Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Paris

ucuz-paris-turlari

Paris turu program

4 gece 5 gün

 

1. GÜN, İSTANBUL / PARİS
Atatürk Havalimanı Dış hatlar Terminali konuklarla buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Air France tarifeli seferi ile Paris'e hareket. Paris'e varış. Gümrük ve Bagaj işlemlerinden sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

firsat-ucuz-tur-paris


2. GÜN, PARİS
Sabah kahvaltısının ardından şehre hareket, panoramik Paris şehir turu ve Siene nehri gezisi. Chaps Elysees, Concorde meydanı, Opera, Quartier Latin, Invalides, ıles de la Cities, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi ve Seine ihtiyaçlarınız için görülecek yerler arasındadır.

 

Şehir turundan sonra alışveriş ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimize ekstra Eiffel Kulesi ve Ressamlar Tepesi turuna katılma imkanı. Geceleme otelinizde.


ucuz-paris-gezisi


3. GÜN, PARİS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Ekonomik ucuz Paris mağazalarında alışveriş fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz için düzenlemiş olduğu ekstra Versailles Sarayı turuna katılma imkanı. akşam dileyenler uygun ekstra Lido Show turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

ucuz-paris-turu


4. GÜN, PARİS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Aşk sanat şehri Paris'i özgürce keşif edebilir, sokak sokak cadde cadde dolaşabilirsiniz müzeleri köprüleri kafeleri barları keşif edebilirsiniz..

 

Görkemli şanzelize bulvarında yürüyüş ve bir yorgunluk kahvesi için mola.Arzu eden misafirlerimiz için düzenlemiş olduğu ekstra Disneyland eğlence turuna katılma fırsatı. Geceleme şehir otelinizde.
 


5. GÜN, PARİS / İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından sizlere serbest zaman. Havaalanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Air France tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki tur da buluşmak dileği ile...

 

paris-kafeleri-barlari

 

Fransa sadece Paris’ten mi meydana gelmektedir? Kuşkusuz hayır.


Paris görülecek yerler :

 

Tur başlangıç olarak, 2000 yıllık bir geçmişe sahip Paris’in eski evlerinin bulunduğu Marais’I ziyaret etmekle başlayıp – Bastille – Ada - Notre Dame Kathedrali - Gotik Sanatlar, Latin Sokağı ve Sorbonne Üniversitesini izleyip Louvre Müzesi meydanında gezinizi sonlandırabilirsiniz.

 

Burada dünyanın en eşsiz eserlerinden, Leonardo da Vinci’nin mona Lisa’sı ve Samothrace Zaferi eserleri görülüp - Place de la Concorde, Champs Elysees, Arch of Triumph, Grand ve Petit Saraylar görülebilir.

 

en-ucuz-paris-turu

 

Paris bit pazarına tam gün ayırarak çokta ucuz olmasa bile sevebileceğiniz ilginize çekecek bir şey alabilirsiniz.

 

Daha sonra köprüleri ile ünlü Sen nehri üzerinde mini bir uygun gezinti ile devam edecek olup, Eyfel Kulesinin muhteşem atmosferinden panoramik Paris görüntüsü ile sona erecektir.

Versaille Sarayı - Eyfel Kulesi - Sen nehrinde Cruise turları: Tam gün veya Yarım günlük, Sanat ve kültürel amaçlı Galerilere ve Müzelere geziler, aksam kabare ve show seçenekleri

 

Parise-ucuz-tur

 

Notre Dame Katedrali ve Louvre Müzesi - Normandiya - St. Michel - Loire Satosu İki ve Üç gecelemeli turlar Aksamları Paris dinner turları

 

Kent dışına Normandiya bölgesinde Deauville Honfleur’e günlük turları: Vincent Van Gogh’un yaşamının son günlerini geçirdiği ve öldüğü küçük bir kasaba olan Auvers’e gidebilirsiniz.

 

Paris’te Sen nehri üzerinde / Montmartre’de akşam yemekli danslı gösteri ve şov kabare müziği eşliğinde turlar – Eyfel Kulesinde uygun akşam yemeği ile farklı bir Paris atmosferini yaşayabilirsiniz.

 

Paris-en-ucuz-tur

 

Moulin Rouge - Fontainebleau ve Barbizon’da Krallarının (1.Fransuva ve Napolyon III) sürek Av partilerini yaptığı 19.YY görkemi kentlere ziyaret.

 

Bir Şampanya üretim bölgesi olan Reims’e ucuz alışveriş, günlük olarak bir gezi turu yapabilirsiniz.

 

İlk gün bir metro haritası edinin. Biletinizi son durakta inene kadar saklayın sakın atmayın. Parisde en kolay ve ucuz ekonomik hızlı ulaşım aracıdır.

 

Ucuz Paris Tur Fiyatları

 

Kişi Başı : 419 Euro

 

 

 

Lütfen fiyat ve tur programını teyit ediniz.

 

İtalya'ya en ucuz turlar paskalya, ilkbahar ve sonbaharda yapılmaktadır.

 

 

 

Paris gezilecek yerler