Paris Disneyland Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Paris

 

Paris Disneyland  3 gece 4 gün

 

 

 

" Romantik bir tatil.. Paris "

Champs Elysées`de alışveriş`in, Euro Disney`de eğlencenin tadını doyasıya çıkarmak, Seine Nehri`nde romantik bir gezi ile tatilinizi daha da renkli hale getirmek, en ünlü kabarelerden Moulin Rouge veya Le Lido?yu izlemek, inanın düşündüğünüz kadar zor değil.

 

Paris seyahatiniz bitmeden kendinizi bin bir çeşit arasından seçeceğiniz parfümlerle ödüllendirebilir, Fransız mutfağıyla lezzetin doruklarına varabilirsiniz...


3,5 saat gibi kısa bir sürede bu muhteşem şehre varabilir, Paris`in sembolü haline gelen Eiffel Kulesi`nden muhteşem bir şehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

 


Seyahatiniz bitmeden kendinizi bin bir çeşit arasından seçeceğiniz parfümlerle ödüllendirebilir, Fransız mutfağının lezzetinin doyumuna ulaşabilirsiniz...


 


Paris Nereleri Görmeli?

800 yıllık tarihi bir binanın ev sahipliği yaptığı Louvre Müzesi, Notre Dam Katedrali, Neo Barok süslemeleriyle Opera binası, dönemin ünlü bahçıvanı Le Notre`nın harikalar yarattığı bahçeleri ile ünlü Versailles şatosu, Eiffel kulesi, Lafayette, Champs Elysées, Euro Disney, Seine Nehri; isteseniz de istemeseniz de Paris?te kendinizi önünde bulacağınız yerler arasındadır. Maceraperestler için yerin 480 metre altındaki Egoust de Paris müzesi de iyi bir tecrübe olabilir. .

 

! Metro biletinizi istasyondan çıkana kadar atmayınız, yanınızda bulundurun. Eğer kontrol olursa biletinizi göstermeniz gerekiyor. Aksi taktirde ceza ödeyebilirsiniz..

 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

1 Gün İstanbul - PARİS
Sabiha Gökçen Havalimanında konuklar ile Kontuarda saat 09:45’da  buluşma. Bilet işlemi ve bagaj yükleme işleminden sonra, Türk Havayolları ile saat 13:20’da Paris’e hareket ediyoruz.

 

Yerel saat ile 16:50`de varış ve turumuzu  bekleyen otobüsle Paris şehir keşif ve gezi turu yapıyoruz. Bu turumuzda Eyfel Kulesi,  Napolyon’un mezarı görülecek, popüler ve büyük mağazaların olduğu alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees gezisi, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır.

 

Tur bitiminde otele gidiş. Odaların alınmasının sonra serbest zaman.

 

Akşam isteyen konuklar ile rehber eşliğinde ekstra olarak ışıltılı Paris gece turu ve ünlü gece kulübü Lido Show turuna gelebilirler. Akşam konaklama Paris otelimizde.
 


2.GÜN PARİS

Sabah kahvaltımızı alıp ve Paris için serbest zaman. İsteyen konuklar için rehberinizin ekstra olarak yapılacak,  Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi  ve Ressamlar Tepesi çıkış veya yine rehberimizin ile ekstra olarak  Versailles Sarayı gezisine katılabilirler.

 

Tur bitiminde otele dönüş. Konaklama otelde.
 


3.GÜN PARİS - DİSNEYLAND

Sabah kahvaltıdan sonra tam gün Paris için sizlere serbest zaman. İsteyen konuklarımız rehber tarafından düzenlenecek ekstra tam gün sürecek keyifli eğlenceli keyif dolu Disneyland turuna katılabilirler.

 

Tur bitiminde otelimize dönüyoruz.
 


4.GÜN DİSNEYLAND - İstanbul

Kahvaltının ardında serbest zaman, dinlenme veya alışveriş imkanı ve gezme fırsatı. Ardından havalimanına gidiş ve Türk Havayollarının ile saat 14:50`de İstanbul’a dönüş.  20:15`de Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

 

 

Birçok Paris'li gibi siz de Dünyanın kalan diğer kısmını düşünmeyecek kadar zaman ayırabilirsiniz kendinize. Büyük şehir ortamından kurtulmak isteyenlerin en çok uğrak yerleri Versailles ve Disneyland'dir. Paris yaşanan ve hiç bitmeyen bir rüyadır Parisliler için...

 

 

Paris gezilecek yerler

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları    739 Euro

 

 

 

Tek Kişilik Oda        929 Euro