Brezilya Arjantin turu gezilecek yerleri

Iberia Havayolları ile 9 Gün
İstanbul-(MADRID)-BUENOS AIRES (2)-RIO DE JANEIRO (4) (MADRID)-İstanbul

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1. Gün  İSTANBUL(Madrid) BUENOS AIRES

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Bölümü IBERIA Havayolları kontuarında saat 15:00'de buluşma ve IBERIA Havayolları'nın IB 6965 sefer sayılı uçağı ile saat 17:10'da hareket saat 21:40'de Madrid'e varış ve IB-6841 sefer sayılı uçağı ile 23:40'da BUENOS AIRES'e hareket.Gece uçak yolculuğu.


2. Gün  BUENOS AIRES

Sabah 08:10'da BUENOS AIRES'e varış, otele gidiş,yerleşme ve öğleden sonra BUENOS AIRES şehir keşif ve gezi turu.Fotoğraf Çekimi ve Gezilecek yerler arasında; SAN MATTIN ALANI-AVENUE 9.JULIA- OBELISK-CASA ROZADA-PALERMO PARKI-ST.THILMO-ROCOLETTA MONUMENTAL MEZARLIK ve EVA PERON-FLORIDA ALIŞVERİŞ CADDESİ-PİLAR KİLİSESİ- eski ve yeni limanların bulunduğu LA BOCA,METROPOLİTAN KATEDRALİ-KONGRE SARAYI-COLON TİYATROSU.Konaklama otelimizde.

 

Brezilya gezilecek yerler


3. Gün  BUENOS AIRES

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra isteyenler ile Ekstra FIESTA GAUCHO Turu.Bu turda öğle yemeği dahil tüm gün ESTANCIA diye bilinen tipik ARJANTİN ÇİFTLݦİNDE GAUCHO'ların yaşamları ile birlikte kültürel özelliklerini, danslarını, müziklerini, folklörünü izleme olanağı.Akşam isteyen konuklar ile Ekstra YEMEKLİ TANGO SHOW izleme imkanı. Konaklama otelimizde.


4. Gün  BUENOS AIRES - RIO DE JANEIRO

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra havalimanına gidiş ARJANTIN HavayollarıNIN AR-1250 sefer sayılı uçağı ile saat 06:30da RIO DE JANEIRO ya hareket,saat 09:30da RIO JANERIOya varış. Otele gidiş, odalara yerleşme ve öğleden sonra serbest. Gezme ve dinlenme imkanı. Konaklama otelimizde.

 

Brezilya gezilecek yerler


5. Gün  RIO DE JENARIO

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra panoramik RIO sehır turu. Gezilecek yerler arasında ; SILVA KÖPRÜSÜ-GUANA BARA KÖRFEZİ-RODRIGO DE FREITAS GÖLÜ-DÜNYACA ÜNLÜ COPA CAPANA ve İPENEMA PLAJLARI MARACANA STADYUMU-KATEDRAL- SEHIR TİYATROSU-SUGAR LOAF-KRALIYET SARAYI-GÜZEL SANATLAR MÜZESI ve MİLLİ KÜTÜPHANE. Akşam isteyen konuklar ile Ekstra Brezilyanın tipik dans gösterisi olan bir SAMBA SHOW izliyoruz. Konaklama otelınızde.


6. Gün  RIO DE JANEIRO

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest gün. İsteyen konuklar ile Ekstra TIJICA ORMANLARI ve dünyaca ünlü CORCOVADO TEPESİ turu. Öğleden sonra alışveriş imkanı. Akşam Ekstra grıll restaurantta akşam yemeğimiz ve RIO BY NIGHT. Konaklama otelimizde.

 

 

Brezilya gezilecek yerler


7. Gün  RIO DE JANERIO

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra isteyenler ile Ekstra SEPETIBA KÖRFEZİ VE YEMEKLİ TROPICAL ADA turu.Konaklama otelimizde.


8. Gün  RIO DE JANERIO - Madrid

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest öğleden sonra havalimanına gidiş ve IBERIA Havayolları'nın IB-6800 sefer sayılı uçağı ile saat 15:05'de Madrid'e hareket.Gece uçak ile yolculuk.

 

Brezilya gezilecek yerler


9. Gün  MADRID - İstanbul
Sabah 05:45'de MADRID'in BARAJAS Havalimanına varış,uçak değiştirme ve IB-6964 sefer sayılı uçak ile saat 10:00'da İstanbul'a hareket,uçak yolculuğu,,16:10'da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Kişi Başı Fiyatları: 2.250 Usd    

 

Tek Kişi Fiyatı :    3.250 Usd