Los Angeles San Francisco Turları

Lufthansa - KLM ve America West Havayolları ile 11 Gün
İSTANBUL-(FRANKFURT)-SAN FRANCİSCO-LAS VEGAS-LOS ANGELES(4)-(MEKSİKA-SAN DIEGO-CORONADO)-(FRANKFURT)-İSTANBUL
 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1. Gün  İSTANBUL - (FRANKFURT) - SAN FRANCİSCO

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kontuarında saat 04:00da buluşma ve LUFTHANSA Havayolları uçağı ile saat 05:55de FRANKFURTa hareket, 08:00da varış, uçak değiştirme ve LH-454 sefer sayılı uçak ile saat 10:00da SAN FRANCİSCO ya hareket; saat 12:10da SAN FRANCİSCO Havalimanına varış. Otele gidiş, yerleşme ve geceleme otelimizde.


2. Gün  SAN FRANCİSCO

Sabah kahvaltısından sonra yarım günlük, panoramik şehir gezisi turu. Şehir turu sırasında görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasında; CIVIC CENTER, TWIN PEAKS, GOLDEN GATE PARK, BALIKÇI RIHTIM, CHINE TOWN. Öğleden sonra serbest . Geceleme otelimizde.


3. Gün  SAN FRANCİSCO

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest. Alışveriş imkanı. İsteyenler ile Ekstra SAN FRANCİSCO nun meşhur TRAMWAY Turu , tekne ile ALCATRAZ ADASI Turu. Konaklama otelimizde.

 


4. Gün  SAN FRANCİSCO (LOS ANGELES) LAS VEGAS

Sabah kahvaltısından sonra havalimanına gidiş, AA-1915 sefer sayılı uçak ile saat 10:55de LOS ANGELESa hareket, 12:21de varış, uçak değiştirme ve AA-1594 sefer sayılı uçak ile 14:15de LAS VEGASa hareket; 15:20de varış, otele transfer, yerleşme ve serbest. Akşam yemeğimiz ve geceleme otelimizde.


5. Gün  LAS VEGAS

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest. BOL ŞANSLAR isteyenler ile Ekstra GRAND CANYON TURU. Akşam yemeğinden sonra Ekstra JUBILE SHOW. Konaklama otelimizde.


6. Gün  LAS VEGAS - LOS ANGELES

Sabah kahvaltısından sonra havalimanına gidiş, AA-1059 sefer sayılı uçak ile saat 11:31de LOS ANGELESa uçak yolculuğu, 12:45de varış ve yarım günlük panoramik şehir gezisi turu. Gezilecek yerler arasında; BEVERLY HILLS BEVERLY HILLS-RODEO DRIVE-HOLLYWOOD - DOWN TOWN - GRIFFITH PARK ALVERO STREET (MEKSİKA MAHALLESİ) Şehir turu sonrasında otele transfer, yerleşme ve serbest. Konaklama otelimizde.


7. Gün  LOS ANGELES (MEKSİKA - SAN DIEGO)

Sabah kahvaltısından sonra tam gün MEKSİKA - SAN DIEGO TURU. Geceleme otelimizde.


8. Gün  LOS ANGELES

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest. İsteyen konuklarımız ile tam gün Ekstra UNIVERSAL FILM STÜDYOLARI TURU. Konaklama otelimizde.


9. Gün  LOS ANGELES

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest. İsteyen konuklarımız ile Ekstra turlara katılma imkanı Konaklama otelimizde.


10. Gün  LOS ANGELES FRANKFURT

Sabah kahvaltısından sonra serbest, oglen havalimanına gidiş, LUFTHANSA Havayolları uçağı ile saat 14:55de FRANKFURTa hareket ve gece uçak yolculuğu.


11. Gün  FRANKFURT - İSTANBUL

Saat 10:30da FRANKFURTa varış, uçak değiştirme ve LUFTHANSA Havayolları uçağı ile saat 13:20de İSTANBULa hareket, 17:05de varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları: 3290 Euro

 

 

Tek Kişi Fiyatı :  3790  Euro