Benelüx Paris Turu     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Benelüx

Benelüx Tur Programı  7 gece 8 gün

 

5 Ülke; keşif, tarih, eğlence, alışveriş...

 

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde bilet ve bagaj işlemlerini takiben Türk Havayolları uçuş ile 07:45'de Amsterdam'a uçuş. Yerel saat ile 10:35'de varış. Şehir gezisi için bizi bekleyen özel otobüsümüzle şehir turuna başlıyoruz.

 

 

Benelüks Bu turumuza; Renkli Çiçek pazarı, Hollanda'nın sembollerinden Yel değirmeni, Peynir ve Takunya Fabrikası, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, eski zamanlarda gemicilerin uğrak yeri Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır.Konaklama Amsterdam otelimizde.

 

Sabah kahvaltısında sonra Hollanda'nın yerel kültürünü yakından tanıyacağınız ekstra olarak isteyen konuklarımıza Marken -Volendam turu. Konaklama

Amsterdam otelimizde.

 

Sabah kahvaltısı sonrasında Köln'e hareket şehir turu. Meydan ve Gotik Katedrali, Alışveriş Caddeleri, Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Lüksemburg'a varışın ardından panoramik şehir turu. Konaklama otelimizde.

 

Sabah kahvaltısı sonrasında Aşk ve Romantizim şehri Paris'e hareket ve panoramik şehir turu.Bu turumuzda; Eiffel kulesi, Champs Elyees, Louvre müzesi, Zafer Meydanı, Napolyon'un Mezarı görülecek yerler arasındadır. Konaklama otelimizde.

 

Sabah kahvaltısı sonrasında tam gün Paris için serbest zaman. Paris'i dilediğiniz gibi gezecek, ister alışveriş yapın, ister nehir kenarında yürüyüş, istersinizde Parisin kafelerinde vakit geçirin. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra turlara katılabilirler. Konaklama Paris otelimizde.

 

Sabah alacağımız kahvaltısı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Disneyland Eğlence turuna katılabilirler. Konaklama Paris otelimizde.

 

Sabah kahvaltısı sonrasında Brüksel'e hareket ve şehir turu. Bu turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Magna Capice, Borsa Binası, Atomium, Heysel görülecek yerler arasındadır. Konaklama Bürüksel otelimizde.

 

 

Sabah kahvaltısı sonrasında havalimanına gidiş ve Türk Havayolları uçuş ile saat 17:35'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 21:55'de varış ve Başka bir turumuzda buluşmak üzere....

 

 

Paris gezilecek yerler

 

 

Benelüks Paris Tur Fiyatları

 

 

Kişi Başı Fiyatları    649 Euro

 

 

Tek Kişilik Oda        799 Euro