Benelüx Paris Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Benelüks


AMSTERDAM (2) - (KÖLN) - LÜKSEMBURG (1)- PARİS (3) -BRÜKSEL (1)


Türk Havayolları ile 7 Gece
28 Aralık 2022 Hareket
( Amsterdam Gidiş – Brüksel Dönüş )


Ekstra Turlar ve Tüm Çevre gezileri dahil!!!

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1.GÜN İstanbul – AMSTERDAM
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 05.30’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1951 sefer sayılı uçuşu ile 07.55’de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 10.40’da varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir gezi turu için hareket. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Konaklama otelimizde.

2.GÜN AMSTERDAM (VOLENDAM BALIKÇILAR KASABASI & MARKEN KÖYÜ & KANAL Turu)

Sabah Volendam Balıkçılar Kasabası & Marken Köyü & Kanal turu için hareket. Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam’ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacak, kanal turunda Amsterdam’ı keşfedeceksiniz Tur sonrası oteinize transfer. Konaklama otelimizde.

3.GÜN AMSTERDAM – KÖLN – LÜKSEMBOURG (REMICH & SHENGEN)

Sabah erkenden Köln’e hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak şehir gezi turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır. Ardından Lüksemburg’a hareket. Yol üzerinde Remich & Shengen turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tur sonrası Lüksembur’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir gezi turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele yerleşme. Konaklama otelimizde.

4.GÜN LÜKSEMBURG - PARIS

Otelden ayrılıp Paris’e hareket ediyoruz. Paris’e varış sonrası panoramik şehir keşif ve gezi turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Louvre Müzesi, Napolyon’un mezarı görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır. Otele gidiş ve yerleşme. Serbest zaman ve konaklama otelimizde.

5.GÜN PARİS – (ROMANTİK PARİS)

Yarım günlük Romantik Paris turumuz için otelden hareket. Gezimiz kiliseleri, yahudi mahallesi, Vosges Meydanı ile ünlü Marais bölgesinde başlayacak olup, Paris’in tam göbeğinde bulunan Cite adasında çevre gezimizi yaptıktan sonra Ünlü güzel oyuncu Juliette Binoche’un “Yeni Köprü Aşıkları” başlıklı romantik filmine konu olan Pont neuf köprüsünün üzerinden geçiyor, aşkın sembolü olan dilek kilitlerimizi köprüye asıyoruz. Ardında yürüyerek St. Louise adasına geçiyoruz. Ada eşya satan mağazalar, kafeleri, dondurmacıları ile Paris’in ortasında minik romantik bir adadır. Tur bitiminde öğleden sonra alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6.GÜN PARİS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Alışveriş Fırsatı ve çevre gezisi. Konaklama otelimizde.

7.GÜN PARİS – BRÜKSEL (BRUGES, GENT, ANTWERP)

Brüksel için yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Flemenk Trio (Bruges, Gent, Antwerp) turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Bugünki turumuzda Kraliyet Sarayı, Grand Place, Borsa Binası,Çin ve Japon evleri,  Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelimize gidiş ve yerleşme. Konaklama otelimizde.

8.GÜN BRÜKSEL – İstanbul

Serbest zaman ve alışveriş fırsatı, gezme imkânı. Uçak saatine bağlı olarak Havalimanına transfer ve Türk Havayollarının TK 1940 sefer sayılı uçağı ile 18:10’da İstanbul’a uçuş ve 22.30’da Atatürk Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.

 

Paris gezilecek yerler

 

 

Kişi Başı Fiyatları    965 Euro

 

 

Tek Kişilik Oda        1.235 Euro