Tren TurlarıYurtdisi Tren Turlari

 

 

Trans Sibirya Treni

 

 

Moskova'dan -  Pekine Rüya Gibi Bir Yolculuk.

Zorulu Coğrafya Sibiya - Baykal Gölü Üzerinden Pekine Varış

 

 

 

Trans-Sibirya-Treni-1

 

 

Orient Ekspres’le Paris’ten İstanbul’a
Mustafa Kemal Atatürk’ten Agatha Christie’ye birçok ünlü yolcuyu taşıyan, romanlara ve filmlere konu olan Orient Ekspres, kuşkusuz ki trenle yolculuk denildiğinde ilk akla gelen isim. Bu lüks yolculuğa çıkmaya karar verirseniz, mavi ve altın renkli kabinleriyle, sizi Paris’te bekliyor olacak. Trende 3 şık restoran, kuştüyü ve satenlerle döşeli kompartımanlar ve profesyonel bir personel kadrosu sizi karşılayacak.

 

İlk olarak Fransa çevresinde dolaşıp daha sonra İsviçre ve Budapeşte’den geçeceğiniz yolculukta, bir sonraki durağınız Avusturya olacak. Trende geçirdiğiniz gecenin ardından Budapeşte’ye geliniyor. Burada şehri gezdikten sonra yolculuk Macaristan ve Romanya’ya doğru devam ediyor.

 

Ertesi gün ve gece Bükreş’te kalınıyor ve daha sonra Bulgaristan’a gidiliyor. Trendeki son gecenizi burada geçirdikten sonra İstanbul’a ulaşacaksınız. Orient Ekspres, İstanbul yolculuğunu yılda sadece bir kez yapıyor. Ve bu yıl 2 Eylül 2005 tarihinde Paris’ten yola koyulacak. Akşam yemeklerinde erkekler takım elbise, kadınlar resmi yemek kıyafetleri giyiyorlar.
Orient Express: 3.725 £Trenle Endülüs
Müslüman, Hıristiyan ve Yahudi kültürlerinin, yüzyıllar boyunca bir arada yoğrulduğu, flamenkonun başkenti güzel Endülüs’ü trenle keşfedin. 4 gün süren turda, birinci gün, Sevilla’yı tanıyor ve ardından şairlerin rüya kenti Cordoba’ya doğru yola çıkıyorsunuz. İkinci gün Bobadilla’ya yolculuk ediyor, üçüncü ve dördüncü gün ise, katedrali ve büyüleyici bahçeleriyle Granada’yı keşfediyorsunuz.

 

Tura, Al Andalus Express’te 3 gece 4 gün konaklama, kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri, şarap, kahve ve alkolsüz içecekler dahil. Alandalus Expreso: İki kişilik kabinlerde 1.480 Euro, tek kişilik kabinlerde 2.100 Euro.


Yurtdisi-tren-turlari-afrika


Namibya Tren Turu
Wındhoek-Naukluft Milli Parkı-Sossusvlei.
Sesriem Kanyonu-Zarishoogte Geçiti-Helmeringshausen-Fish River Kanyonu Keetmanshoof-Kalahari Çölü-Swakopmund-Otjiwarongo-Etosha Ulusal Parkı. Afrika topraklarında tren ile heyecan ve keşif.