İtalya Turları       Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  İtalya

 

Roma - Venedik -  Floransa

 

7 Gece  8 Gün


İSTANBUL - (MİLANO) VENEDİK (2 GECE) (LIDO DI JESOLO) FLORANSA (2 GECE) (PISA) (SIENA) - ROMA (3 GECE) (NAPOLI CAPRI ADASI - POMPEI) - İSTANBUL

 

 

Akdeniz’in ve Avrupa’nın estetik ve sanat ülkesini keşfetmeye hazır mısınız ?

 

 

Eşlik edeceğiniz gece turlarımızda Roma’da en ünlü restoranlarıda eşşiz İtalyan yemeklerini tadacak ve enfes İtalyan şaraplarından içeceksiniz. Ünlü Venedik'te katılabileceğiniz turlarımızdan örnekler ise Gondol'da Serenad Turu - Tam günlük Laguna Adası turu - Cafe Quadri'de Snack - Venedik Yürüyüşü Turumuza da online rezervasyon yapabilirsiniz.


Roma Trevi Çeşmesi

Gezilecek Yerler Tur Programı


İstanbul - ( Milano ) - Venedik
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali  Kontuarı önünde saat 07:00'da Tur gurubu ile buluşma. Türk Havayolları uçağı ile saat 09:00'da İtalya'nın Milano şehrine hareket, saat 11:00'da Milano'ya varış, Lüks otobüsümüz ile kanallar şehri Venedik'e hareket, yol üzerinde Extra Milano ve Verona gezi imkanı. Otele gidiş, yerleşme. Akşam yemeğimiz ve Konaklama otelde.

 


Venedik  ( San Marco - Lido Di Jesolo )
Sabah kahvaltısından hemen sonra yarım gün sürecek muhteşem kanallar arasında keyifli panoramik San Marco - Venedik  Turu. Fotoğraf çekimi ve Gezilecek yerler arasında; San Marco Meydanı ve Kilisesi - Santa Maria della Salute Kilisesi - Tövbe Köprüsü - Saat Kulesi ve Çan Kulesi - Rialto Köprüsü - Dükler Sarayı - San Giorgio Maggiore Kilises ve Grand Kanal. İsteyen konuklar ile Extra Gondol Sefası. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde. Not: Venedik'te vaporetto ücreti yolcularımıza aittir.

 

  Kahve Molası İçin >> Hareketli San Marco meydanında ''Cafe Florian''. Meydanın keyfini çıkararak kahvenizi yudumlayın.

 

 Yemek Keyfi İçin >> Ev yemekleri tadında '' Osteria Alla Ciurma '' Fiyatları da diğer restoranlara göre iyi. Calle Galeazza 406 sokağı | Sestiere, Uffici Giudiziari çaprazında.

 

 

Venedik - Floransa  ( Pisa )
Sabah kahvaltısından hemen sonra özel otobüsümüz ile Floransa'ya hareket. Yol üzerinde Extra Pisa turu. Pisa'da görülecek yerler;  Pisa Kulesi - Katedrali ve Vaftizhane. Öğleden sonra Sanatın Başkenti, Floransa'ya varış. Konaklama otelimizde.

 


Floransa 
Sabah kahvaltısından hemen sonra yarım gün sürecek keyifli panoramik Floransa şehir turu. Eşsiz mimarinin merkezi Floransa'da sırasıyla görülecek yerler; Mich
elangelo TepesiArno Nehri - Ponte Vecchio Köprüsü - San Giovanni -  Battista - Uffizi Sanat Galeris  - Santa Maria Del Fiore Katedrali - Signoria  Sarayı. Öğleden sonra serbest. Alışveriş Fırsatı ve gezme imkanı. Konaklama otelimizde.

 

Floransa  - Roma  ( Siena )
Sabah kahvaltısını aldıktan sonra hareket. Yol üzerinde Extra tipik İtalyan kenti Siena turu yapılarak , akşam üstü İtalya'nın başkenti Aşk ve Eğlencenin şehri Roma'ya varış, otele yerleşme. Akşam isteyen konuklarla ışıl ışıl ve hareketli yaşantısı ile Extra Roma Gece turu. Konaklama Roma otelimizde.

 


Roma  (Napoli - Capri Adası - Pompei )
Sabah kahvaltısı ve sonrasında serbest gün, dinlenme ve gezme imkanı. İsteyen konuklar ile Extra tam gün sürecek yemekli NapoliI / Capri yada Napoli / Pompei ikili turu. Konaklama Roma otelde.

 

 

Roma  ( Vatikan )
Sabah kahvaltısı ve sonrasında yarım gün sürecek keyifli panoramik şehir keşif ve gezi turu. Uzun ve Keyifli Gezilecek yerler; Vatikan ve San Pietro Katedrali -  Collesseum ( Arena ) - Saint Angelo Kalesi ( Aziz Melek kalesi ) - Palatino Kalıntıları - Roma Forumu - Traiano Forumu -  Circo Massimo (Yarış Alanı ve Eğlence Yeri ) -  Görkemli Venedik Meydanı - Vittoriano Zafer Anıtı ve Dünyanın En Ünlü Popüler Aşk Çeşmesi ( Trevi) -  İspanyol Merdivenleri ( Piazza di Spagna ) -  Corso ve Nazionale Caddeleri. Öğleden sonra serbest, gezme ve alışveriş yapma imkanı. Akşam isteyenler ile Extra İtalyan Tavernasında içkili, müzikli eğlence. Konaklama otelimizde.

 

  Kahve Molası İçin >> Dünyanın ilk cafesi diye adlandırılan ''Grecco''. İspanyol merdivenlerinden düz aşağıya inince karşınıza çıkacaktır.

 

 Yemek Keyfi İçin >> Küçük Bir Yer, Ama Lezzetli Makarna İçin '' Patifico '' Fiyatları da Makul. İspanyol merdivenlerinin Tam Karşısında, Via della Croce Sokağının Hemen Girişi.

 


Roma - İstanbul

Sabah kahvaltısı ve sonrasında havalimanına gidiş, Türk Havayolları ile saat 11:50de İstanbul'a hareket saat 15:25de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Fiyata Dahil Olmayanlar


Vize ücreti ve servis ( 120 Euro )
Yurtdışı çıkış vergi bedeli, 15 TL
Seyahat Sigorta Paketi
Tüm kişisel özel harcamalar,
Ekstra turlar
Öğle ve Akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücreti
Şoför bahşişleri (isteğe bağlı)

 

 

İtalya Tur Fiyatları

 

Kişi Başı Fiyatları    720  Euro

 

Tek Kişi Fiyatı         950  Euro