İtalya Sömestr Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  İtalya

 

VENEDİK (2) & FLORANSA (2) & ROMA (3)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi
İTALYA.. işte Akdeniz’in ve Avrupa’nın en güzel tatil – estetik ve sanat ülkesini bir kez daha keşfetmeye hazırmısınız ?

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


Roma turumuz boyunca; Piazza dell' Esquilino - Trevi Fountain (ziyaret) - Piazza Venezia - Capitol Meydanı - Roman Forum ve Palatine’nin panoramic görüntüsü – Vesta Anıtı - Giano's Arch - Santa Maria / Cosmedin Kilisesi - Circus Maximus - Aventine Tepesi - Caracalla's Bath ve Hamamı - Navicella - Colle Oppio - S. Pietro in Vicoli Kilisesi ve Moses Heykeli (ziyaret) - Colosseum - Arch of Costantine’yi ziyaret edip resimleyebilirsiniz.


Yine katılabileceğiniz,Hristiyan dönemi eski Roma eserleri turumuzda “Piazza dell' Esquilino - Republic Meydanı - Naiad Çeşmesi – Diocleziano banyosu - Via Nazionale - Santa Maria Maggiore bazilikası (ziyaret) - Via Merulana - The Holy Staircase (Kutsal Merdiven) - Laterano’da St. John Bazilikası (ziyaret) - San Giovanni Kapısı - Via Appia - Domine Quo Vadis chapel - Catacombs, Eski Christian cemetery (ziyaret) - Caracalla's Banyosu - Domus Aurea.

Müzeleri ile Vatikan turumuzda ise; Piazza dell Esquilino – (Cumhuriyet Meydanı) Repubblic Square - Naiad Çeşmesi - Diocleziano Banyosu – Aurelian Duvarları – Pinciana Kapısı - Villa Borghese - Piazzale Flaminio - Vatikan Muzesi (ziyaret): Spiral Merdiven - Pio Clementino Müzesi - Candelabri Galerisi - Tapestry Galerisi – Haritalar Galerisi – Raphael’in Odaları - Cappella Sistina ve Bernini Royal Merdivenleri ziyaret ve görülecek önemli yerler arasındadır.

Eğer Romayı ışıklar altında ve Gece görkemi ile tanımak ve ziyaret etmek isterseniz; bu turumuzda; Via Veneto - Aurelian Duvarları - Margherita's Sarayı - Barberini Meydanı - Triton Çeşmesi - Quirinale Meydanı ve Presidential Palace - Trevi Çeşmesi (ziyaret) - Venice Meydanı - Roman Forum - Colosseum - Arch of Costantino – Ünlü Circus Maximus - Marcellus Tiyatrosu - Sinagog - Tiberian Adası - via Giulia - Piazza Navona, Dört Dere Çeşmesi - Castel Sant'Angelo - via della Conciliazione - Vatican ve St. Peter's Bazilikası tur boyunca görülecek ve ziyaret edilecek yerlerdir.

 

Eşlik edeceğiniz gece turlarımızda Roma’da en ünlü restoranlarıda eşşiz İtalyan yemeklerini tadacak ve enfes İtalyan şaraplarından içeceksiniz.

 

Ünlü Venedik'te katılabileceğiniz turlarımızdan örnekler ise Gondol'da Serenad Turu - Tam günlük Laguna Adası turu - Cafe Quadri'de Snack - Venedik Yürüyüşü Turu yapılacaktır.

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları    750 Euro

 

 

Tek Kişilik Oda        850 Euro