Roma Floransa Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  İtalya

Roma Floransa Turu

 

Adria Hava Yolları ve Özel Uçak ile 5 gece 6 gün

İSTANBUL - (LJUBLJANA) FLORANSA(2) (PISA) (SIENA) - ROMA (3) (NAPOLİ-CAPRI ADASI-POMPEİ) - (LJUBLJANA) - İSTANBUL


 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1. Gün  İSTANBUL (LJUBLIJANA) FLORANSA

Ataturk Havalimanı Dış Hatlar Terminali  kontuarı önünde buluşma. AIR ADRIA ile Slovenya'nın başkent LJUBLJANA'ya hareket,uçak yolculuğu,varış,özel otobüsümüz ile FLORANSA'YA hareket.SEZANA - TRIESTE - VENEDIK- BOLOGNA yolu ile FLORANSA'ya varış.Otele yerleşme, öğleden sonra FLORANSA şehir turu.FLORANSA'da görülecek yerler; MICHALENGELO TEPESİ,ARNO NEHRİ,PONTE ve CCHIO KÖPRÜSÜ,UFFIZI SANAT GALERİSİ, SANTA MARIA DEL FIORE KATEDRALİ,SAN GIOVANNI BATTISTA VAFTIZHANESİ,SIGNORIA SARAYI.Geceleme otelinizde

 


2. Gün  FLORANSA (SIENA - PISA)

Sabah kahvaltısından sonra serbest alışveriş fırsatı ve gezme imkanı. İsteyenler ile extra SIENA turu.Palio geleneğinin yaşandığı tipik ortaçağ kenti SIENA'da tek kelimeyle geçmişe yolculuk yapma imkanı bulacaksınız.Öğleden sonra isteyenler ile Ekstra PISA turu.PISA'da görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasında; PISA KULESİ, KATEDRALİ,VAFTİZHANESİ.Geceleme otelimizde.

 


3. Gün  FLORANSA- ROMA (VATIKAN)

Sabah kahvaltısından sonra özel otobüsümüz ile İTALYA'nın başkent ROMA'ya hareket,varış.Otele yerleşme ve öğleden sonra ROMA şehir turu.Gezilecek yerler; VATIKAN ve SAN PIETRO KATEDRALİ, COLLESSEUM,SANT'ANGELO KALSİ, PALATINOKALINTILARI,ROMA FORUMU,TRAIANO FORUMU,CIRCI MASSIMO YARIŞ ALANI,VENEDIK MEYDANI,VITTORIANIO ZAFER ANITI, AŞK ÇEŞMESİ,İSPANYOL MERDİVENLERİ,CORSO VE NAZIONALE, CADDELERİ.Öğleden sonra serbest, gezme, fotoğraf çekme ve alışveriş imkânı. Akşam yemeğimiz ve geceleme otelimizde. Gece isteyenler için Ekstra İTALYAN tavernasında içkili, müzikli eğlence. Konaklama otelimizde.

 


4. Gün  ROMA(NAPOLI-CAPRI ADASI-POMPEI)

Sabah kahvaltısından sonra serbest gün, dinlenme ve gezme imkanı.İsteyen konuklarımız ile Ekstra tam gün yemekli NAPOLI - CAPRI yada NAPOLI - POMPEI turu.Konaklama otelimizde.

 


5. Gün  ROMA

Sabah kahvaltısından sonra serbest gün, dinlenme ve gezme imkanı.Konaklama otelimizde.

 


6. Gün  ROMA (LJUBLIJANA) - İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra Slovenya'nın başkent LJUBLIJANA havalimanına gidiş , ADRIA Havayolları ile İSTANBUL'a hareket,varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları: 540 Euro

 

 

Tek Kişi Fiyatı :  660  Euro