Moskova Turları

 

Moskova Tur Programı / 6 gece 7 gün
 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1 gün :

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali kontuarı önünde buluşma.Bilet ve bagaj işlemlerini takiben Türk Havayolları uçuş ile saat 08:40'da Moskova'ya hareket.Yerel saat ile 12:40'da Moskova'ya varış.Yarım günlük şehir  keşif turu. Bu turumuzda gezilecek yerler; Moskova nehri, Meclis Binası, Kızıl meydan, Lenin tepesi,  görülecek yerler arasındadır.Konaklama otelimizde.

 


2 gün :

Sabah kahvaltısı sonrasında arzu eden konuklarımız ekstra düzenlenecek olan Kremlin Sarayı turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.


3 gün :

Sabah kahvaltısı sonrasında tüm gün sizler için serbest zaman.Konaklama otelimizde.

 


4 gün :

Sabah kahvaltısı sonrasında odaların boşaltılması ve serbest zaman.Öğleden sonra havalimanına gidiş. Yerel havayolları ile St.petersburg'a hareket. Varış ve otelimize gidiş .geceleme otelimizde.


5 gün :

Sabah kahvaltısı ve  sonrasında St.Petersburg şehir turu. Bu turumuzda; Isaac katedrali, Hermitage sarayı, Çar Petro anıtı, Nevski caddesi, Neva nehri görülecek yerler arasındadır.Tur sonrasında dileyen konuklarımız ekstra düzenlenecek olan Puşkin sarayı turuna katılabilirler.Konaklama otelimizde.

 


6 gün : Sabah kahvaltısı ve  sonrasında arzu eden konuklarımız ile ekstra düzenlenecek olan Hermitage müzesi turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.


7 gün :

Sabah kahvaltısı ve sonrasında serbest zaman.Öğleden sonra havalimanına hareket. Türk Havayolları uçuş ile saat 18:50'de İstanbul'a hareket.Yerel saat 21:05'de İstanbul'a varış.
 

 

Görmeden - Yapmadan Dönme  !!

 

* Puşkin Müzesi, Truva Hazineleri

* Nazım Hikmet Ran'ının Mezarı

* Rus Votkası ile Rus Dans Show

* Arbat Caddesi, Moskova Metrosu

* Kremlin Sarayı ve Kızıl Meydan

* Monte Carlo ve Casinoları

* Stalin'in Seven Sisters'i ( 7 Gökdelen )

* Tretyakov Galerisi ve Kurtarıcı İsa Kilisesi

* Nehir Turu - "Nehir tramvayı"

* Bolşoy Tiyatrosu ( opera veya bale )

 

 

Kişi Başı Fiyatları   720  Euro

 

Tek Kişi Fiyatı         949  Euro