Tunus TurlarıTunus turları

 

Türk Havayolları İle 7 Gece 8 Gün

İSTANBUL - (TUNUS ) SOUSSE (7) (TUNUS) - İSTANBUL
 

 

" Binbir gece masalları tadında bir tatil "

Mavinin ılık rüzgarlarla flört ederek hüküm sürdüğü bir yerde, binbir gece masallarını anımsatan, sakin ve romantik bir hayatın ilk adımlarını atmak için Tunus`a gelmeye ne dersiniz?
Eşsiz plajı, huzurlu yaşantısı ve sahili arşınlayan develeri ile unutulmayacak bir tatil geçireceksiniz.
Hammamet`e iki saat mesafede olan, Fenike, Roma, Bizans ve Arap kültürlerinden derin izler taşıyan Sousse; Tunus`un doğu sahillerindeki bereketli şehridir. Tunus`a gelmişken bu şehri de ziyaret etmek güzel bir deneyim olacaktır.

Tunus Nereleri Görmeli ?

Kartaca harabeleri, Sahra Çölü, Medina şehri, Hammamet şehri, çok gizemli ve görüntüsü ile bir yer alantı kenti olan Matmata, dünyanın en önemli mozaik müzesi Bardo Müzesi, her türlü su sporlarının yapıldığı Cerba Adası, Hammamet Körfezi\'nin sonuna doğru uzanan Monastır kenti , bir sanat kenti olan ve tüm evlerinin beyaz, kapılarının ve çerçevelerinin mavi olduğu Sidi Bou Said şehri; Tunus`a gelme nedeni olabilir.

 


Gezilecek Yerler Tur Programı


1. Gün  İSTANBUL - TUNUS (SOUSSE MONASTIR)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali TURK Havayolları, uçağı ile saat 09:45de TUNUSa hareket, uçak yolculuğu ve saat 11:40de TUNUSun CARTHAGE havalimanına iniş, özel otobüsümüz ile TUNUSun yat limanları ile ünlü tatil merkezi MONASTIRa otobüs yolculuğu, otelimize varış, yerleşme ve serbest. Akşam yemeğimiz ve geceleme otelimizde.

 


2. Gün  MONASTIR SOUSSE (HAMMAMET)

Sabah kahvaltısından sonra serbest. İsteyen konuklarımız ile Ekstra HAMMAMET ve SIDI BOUSAID ve CARTHAGE TURU Gezisi. Plajları ile ünlü bu sahil yöresinde HAMMAMET KALESİNİ, ÇİNİLERİ İLE ÜNLÜ CAMİLERİNİ, şehrin tarihi ve turistik yerlerini ve göreceğiz. Akşam yemeğimiz ve geceleme otelimizde.


3. Gün  MONASTIR SOUSSE (KAIROUNRAN)

Sabah kahvaltısından sonra Ekstra KAIROUNRAN turu. Gezilecek yerler arasında; SIDI SAHBI CAMII-(Tipik tunus camileri ve evleri) Ayrıca alışveriş fırsatı ve gezme imkanı. Akşam yemeğimiz ve geceleme otelimizde.

 


4. Gün  MONASTIR SOUSSE

Sabah kahvaltısından sonra serbest. Gönlünüzce deniz ve güneşten faydalanıp, Ekstra turlara katılabilirsiniz. Aksam yemeğimiz ve geceleme otelimizde.


5. Gün  MONASTIR SOUSSE

Sabah kahvaltısından sonra serbest. Gönlünüzce deniz ve güneşten faydalanıp, Ekstra turlara katılabilirsiniz. Aksam yemeğimiz ve geceleme otelimizde.

 


6. Gün  MONASTIR SOUSSE

Sabah kahvaltısından sonra serbest. Gönlünüzce deniz ve güneşten yararlanma imkanı. Akşam yemeğimiz ve geceleme otelimizde.


7. Gün  MONASTIR SOUSSE

Sabah kahvaltısından sonra serbest. Gönlünüzce deniz ve güneşten yararlanma imkanı. Akşam yemeğimiz ve geceleme otelimizde.

 


8. Gün  SOUSSE (TUNUS) -İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra TUNUS Havalimanına gidiş,TURK Havayolları uçağı ile 12:40da İSTANBULa hareket, 16:25de İSTANBULa varış ve turumuzun sonu.

 

Kişi Başı Fiyatları: 720 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı :  920  Euro