Batı Amerika Turları


New York (2) – San Francisco (2) – Las Vegas (2) – Los Angeles (3)
Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

 Gezilecek Yerler Tur Programı


1.GÜN İSTANBUL – NEW YORK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla saat 04.30`da Tur gurubu ile buluşma ve Türk Havayolları’nın TK 3 sefer sayılı uçuşu ile 07.25’de New York’a hareket. Yerel saat ile 11.20’de varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile panoramik New York şehir keşif ve gezi turu. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

2.GÜN NEW YORK

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra New York şehrini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Özgürlük Anıtı & Empire State & faytonlu Central Park turuna (95 USD) katılabilirler. Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği akşam yemekli ve müzikli tekne turuna (135 USD) katılabilirler. Konaklama otelimizde.
 


3.GÜN NEW YORK – SAN FRANCİSCO

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra havalimanına gidiş ve yerel havayolları ile San Francisco’ya uçuş. San Francisco’ya varış ve panoramik şehir turu. Tur esnasında Golden Gate Bridge, Civic Center ve China Town görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele gidiş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.GÜN SAN FRANCİSCO

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest zaman. Arzu eden konuklar ile rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Muir Woods & Sausalito & Tramvay turuna (95 USD) katılabilirler. Bu turumuz esnasında dünyanın en uzun ağaçları olan red wood ağaçlarıyla kaplı ormanı gezecek, San Francisco’nun zenginlerinin yaşadığı Sausalito kasabasında mola verilecek ve tekne ile Golden Gate Köprüsü ve Alcatraz Adası panoramik olarak görülecektir. Daha sonra şehrin simgesi olan tramvay ile caddelerde turlayarak turumuzu bitireceğiz. Gezi sonrası otelinize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek limuzun ile akşam yemekli gece turuna (130 USD) katılabilirler. Konaklama otelimizde.

5.GÜN SAN FRANCİSCO – LAS VEGAS

Sabah erken saatlerde kahvaltının ardından havalimanına gidiş ve yerel havayolları ile saat Las Vegas’a hareket. Varışın ardından alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile otele gidiş. Dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Las Vegas tanıtım turumuzu yürüyerek akşam yapıyoruz. Işıklar altında ve inanılmaz bir tempoda sürüklenen gece hayatı ile hafızalarınızda unutulmayacak anılara hazır olun. Tur sonrası serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Jubilee Show’a (170 USD) katılabilirler. Konaklama otelimizde.

6.GÜN LAS VEGAS

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden konuklar ile rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Grand Canyon turuna (190 USD) katılabilirler. National Geographic dergisinin dünyada görülmesi gereken 10 yerden biri olarak belirttiği, Amerika’nın Arizona eyaleti sınırında bulunan en eski park olan Grand Canyon’da muhteşem doğal oluşumlara ve dünyanın yıllık tarihine tanık olacaksınız. Hollywood filmlerine konu olmuş, birçok Kızılderili kabilenin de yaşamış olduğu vadideki gezimizin ardından otele gidiş ve serbest zaman (öğle yemeği tura dahildir). Konaklama otelimizde.

7. Gün LAS VEGAS – LOS ANGELES

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra odaların boşaltılması ve özel otobüsümüzle Los Angeles’a hareket (425 km). Yaklaşık 5 saat sürecek yolculuğun ardından “Melekler Şehri” Los Angeles’a varış ve panoramik şehir keşif ve gezi turu. Turumuz esnasında; Beverly Hills, Olvera Street, Grifith Park ve Hollywood Boulevard gibi ünlü merkezlerin yanı sıra Çin Tiyatrosu, Açık Hava Tiyatrosu, Şöhretler yolunu geziyoruz. Şehir turu bitiminde otele transfer. Konaklama otelimizde.

8.GÜN LOS ANGELES

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest zaman. Arzu eden konuklar ile rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Film Stüdyoları turuna (150 USD) katılabilirler. Disneyland’ın en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Onlarca şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefesinizi keserek filmlerin içinde yaşatacak. Dünyada 4 farklı yerde Universal Stüdyoları bulunmasına karşın sadece Los Angelas’ta film çekimleri yapılmaktadır. Tur sonrası otele gidiş. Konaklama otelimizde.

9.GÜN LOS ANGELES

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest zaman. Arzu eden konuklar ile rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği San Diego turuna (95 USD) katılabilirler. Bu turumuz esnasında; La Jolla Plajı, Old Town, Gaslamp Quarter ve Coronado görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasında. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

10.GÜN LOS ANGELES – İSTANBUL

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden konuklar ile rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Camarillo Premium Outlets alışveriş turuna (65 USD) katılabilirler. Giyimden elektroniğe, spor malzemelerinden aksesuarlara kadar birçok ünlü markanın uygun fiyatlarını bulabileceğiniz outlet mağazalarında keyifli bir alışveriş yapma imkanı. Tur sonrası havalimanına gidiş. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 10 sefer sayılı uçuş ile saat 18.20’de İstanbul’a uçuş. Konaklama uçakta.

11.GÜN İSTANBUL

Yerel saat ile 17.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.