New York turu gezilecek yerleriNew York turu gezilecek yerleri

 

New York Turu / 6 gece 7 gün

 

 

Newyork sokaklari

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1 gün :

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali kontuarı önünde buluşma.Bilet ve bagaj işlemlerini takiben Lufthansa Havayolları uçuş ile saat 13:50de Frankfurta hareket. Yerel saat ile 15:55de varış. Burada yapacağımız kısa bir aktarma sonrasında Lufthansa Havayolları uçuş ile saat 17:10da New Yorka hareket. Yerel saat ile 19:35 varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize gidiş. Gece uçaktayız


2 gün :

Sabah kahvaltısından sonra yarım günlük Dünyanın Başkenti Sayılan Kozmopolit New York şehir turu. Bu turumuzda; Manhattan, Central Park, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Rockfeller Center,  Times meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında otelimize dönüş. Arzu eden konuklarımız ekstra düzenlenecek olan Özgürlük Anıtı ve Dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building turuna katılabilirler. Bu turumuzda; Dünyanın en ünlü anıtlarından birini barındıran Özgürlük Adasını gezecek, 1900lü yılların başlarında 1964 senesine kadar göçmenlerin tutulduğu Ellis Adasını görme fırsatına sahip olacaksınız. New Yorkun aşağı bölgesindeki önemli mahalleri gezecek, Efsane Brooklyn Köprüsünde yürüme imkanına sahip olacaksınız. Daha sonra New Yorkun en yüksek gözlem binası olan Empire State binasından tüm şehri görme ve Fotoğraflama imkanına sahip olacaksınız. Tur sonrasında otelimize gidiş. Akşam arzu eden konuklarımız ekstra yemekli tekne turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.


3 gün :

Sabah kahvaltısı sonrasında tüm gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra düzenlenecek olan Central Park turuna katılabilirler. Bu turumuzda New Yorkun en büyük doğa parkında gezme ve dinlenme imkanına sahip olacaksınız. Akşam üzeri ünlü meydan Times Squarea gidiş. Konaklama otelimizde.


4 gün :

Sabah kahvaltısından sonra tüm gün, New York'un Atmosferini yaşamanız ve gezmeniz için serbest zaman.  Arzu eden konuklarımız ekstra Dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Woodbury Common Outlette alışveriş turuna katılabilirler. Akşam ekstra New Yorkun en ünlü Jazz klüplerinden biri olan B.B. Kingde canlı müzik eşliğinde akşam yemeği turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.


5 gün :

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ile ekstra Başkent Washington D.C. turuna katılabilirler. Bu turumuzda sırasıyla; Eski posta merkezi, Capitol, Amerikanın Kalbi Beyaz Saray, FBI Binası, Pentagon binası, Arlington Mezarlığı, Abraham Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Şehitleri anıtı gezilecek yerler arasındadır. Tur sonrasında New Yorka dönüş ve Konaklama otelimizde.


6 gün :

Sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman. Öğlen saatlerinde JFK Uluslararası havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben Lufthansa Havayolları uçuş ile saat 16:05de Frankfurta hareket. Geceleme uçakta.


7 gün :

Yerel saat ile 05:30da Frankfurta varış. Burada yapılacak kısa bir aktarma sonrasında Lufthansa Havayolları uçuş ile saat 09:10da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 12.55 varış.

 

 

Kişi Başı Fiyatları 649 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı      929 Euro