Londra Sömestr Turları       Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  LondraLondra Sömestr Turu

Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün
İstanbul - LONDRA (3) - İSTANBUL

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

Londra

 
Üçüncü ve Birinci dünyanın, şoförlerin ve dilencilerin kozmopolit bir karışımı olan, inatla geleneksel ve gururla yenilikçi Londra, ziyaretçilerine tarih ve kudret sunuyor. Gün ve gece boyu sunduğu eğlenceler devam eder de eder. Eşit derecelerde keyiflendiren ve göz dağı veren, teşvik eden ve gücendiren, yıldızlarla bezeli düzensiz bir monopol sahnesi gibidir.

 

Sanat galerileri, dev markaların mağazaları, keyif dolu kafeleri ve dünya mutfağının tüm lezzetleri ile restoranları, konserler ve tiyatro seçenekleri ile Londra tam bir kozmopolit şehirdir.

 

Londra Sömestr Turu

 

1. Gün  İSTANBUL - LONDRA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali  önünde saat 06:30da buluşma ve TURK Havayolları nın TK-1979 sefer sayılı uçağı ile saat 08:30da LONDRA ya hareket, saat 10:30da LONDRAnın HEATROW Havalimanına varış ve yarım gün sürecek keyifli panoramik şehir keşif ve gezi turu. Londrayı gezme ve tanıma imkanı. Fotoğraf Çekimi ve Gezilecek yerler arasında; PARLEMENTO BİNASI - BIG BEN SAAT KULESİ - TRAFALGAR ALANI AMİRAL NELSON ANITI - HYDE PARK - ST. PAUL KATEDRALİ - KULELİ KÖPRÜ BUCKINGHAM SARAYI - OXFORD VE REGENT ALIŞVERİŞ CADDELERİ PRINCE ALBERT ABİDESİ - THAMES NEHRİ PICCADILY MEYDANI-WESTMINSTER MANASTIRI-KENSINGTON SARAYI-DOGAL TARIH MUZESI-HARRODS-APSLEY HOUSE-THE CITY-WHITE TOWER-VICTORIA & ALBERT MUSEUM-SCOTLAND YARD BINASI-SPEAKERS CORNER-FIRE MONUMENT-MARBLE ARCH yer almaktadır. İsteyen konuklar ile Ekstra MADAM TUSSAUD mumyalar müzesi turu. Tur sonrasında özel otobüsümüz ile otelimize gidiş ve yerleşme Akşam isteyen konuklar ile Ekstra BEEFETEAR saray eğlenceleri turu. Konaklama otelimizde.

 

Londra Sömestr Turu


2. Gün  LONDRA (OXFORD & STRATFORD)
Otelde sabah kahvaltısı ve serbest gün. İsteyen konuklar ile tam gün düzenlenecek Ekstra OXFORD & STRATFORD gezisi Konaklama otelimizde.

 


3. Gün  LONDRA
Otelde sabah kahvaltısı ve serbest gün. Alışveriş Fırsatı ve dinlenme imkanı. İsteyen konuklar ile yarım günlük Ekstra WINDSOR SATOSU turu. Konaklama otelimizde.

 

Londra Sömestr Turu


4. Gün  LONDRA İSTANBUL
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra havalimanına gidiş. TURK Havayolları nın TK-1980 sefer sayılı uçağı ile saat 11:45'de İSTANBULa hareket, saat 17:30da İSTANBULa varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları  899 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı   1.199   Euro