Londra Yılbaşı Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Londra


Thy ve British Airways ile 8 gün
İstanbul-LONDRA(7)(OXFORD)-İstanbul
 

Parklar, Müzeler, Alışveriş Fırsatı Kenti...

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

"Kozmopolit Şehir "

Dünya`nın en önemli sanat eserlerine ve tarih kalıntılarına ev sahipliği yapan Londra, aynı zamanda New York`tan sonra Dünya`nın en önemli müzikaller şehridir. Cats, Panthom of the Opera, Chicago ve sayıları otuzu aşkın, her yaşa hitap eden müzikaller, izlemeniz için sizleri bekliyor.


Eğlence, sanat ve alışveriş imkanlarıyla Avrupa`nın en yoğun ve heyecan verici şehirlerinden biri olan Londra`da ilkbaharı karşılamaya ne dersiniz?


Londra`da baharın ilk günlerini sevdiklerinizle beraber karşılarken hem eğlenceli bir deneyim hem kültürel bir gezi yapmış olmanın hazzını duyacaksınız.


Tatilinizi sona erdirmeden Londra`da alış-veriş yapma zevkinden kendinizi mahrum etmeyin, zengin çeşitleriyle Londra , istediğiniz herşeyi bulabileceğiniz bir yer.
 


Londra Nereleri Görmeli ?

Ünlü saat kulesi Big Ben, Kraliçe Elizabeth`in yaşadığı Buckingham Palace, Thames Nehri`nin kıyılarını birbirine bağlayan onlarca köprüden en ünlüsü Tower Bridge, National Galery, Tower of London, London Eye , St. Paul Kilisesi, eşsiz güzellikteki Madame Tussaud`s Müzesi, 2km.`lik , Avrupa`nın en uzun alış-veriş caddesi Oxford ve A`dan Z`ye herşeyi içinde barındıran meşhur Harrods mağazası; Londar`ya gitmek için tercih sebebi olabilir.

 


Tur Programı

 

1. Gün  LONDRA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Havayolları (LONDRA)  Kontuarı önünde saat 06:30'da Tur gurubu ile buluşma ve Türk Havayolları'nın TK-1979 sefer sayılı uçağı ile saat 08:30'da LONDRA'ya hareket, saat 10.25'de LONDRA'nın HEATROW Havalimanına varış. Otele gidiş yerleşme ve serbest. Konaklama otelimizde.

 


2. Gün  LONDRA
Sabah kahvaltısı ve panoramik şehir keşif ve gezi turu. Londra'yı gezme ve tanıma imkânı. Fotoğraf Çekimi ve Gezilecek yerler arasında; PARLEMENTO BİNASI - BIG BEN SAAT KULESİ - WESTMINSTER KÖPRÜSÜ VE KİLİSESİ - TRAFALGAR MEYDANI - AMİRAL NELSON ANITI - HYDE PARK - ST. PAUL KATEDRALİ - KULELİ KÖPRÜ - ROYAL ALBERT BİNASI - THAMES NEHRİ - BUCKINGHAM SARAYI - OXFORD VE REGENT ALIŞVERİŞ CADDELERİ - PICCADILY MEYDANI. Öğleden sonra serbest, alışveriş fırsatı ve gezme imkânı.Akşam isteyen konuklar ile Ekstra yemekli THAMES nehrinde tekne turu.Konaklama otelimizde.

 


3. Gün  LONDRA
Sabah kahvaltısı ve serbest gün. İsteyen konuklar ile Ekstra MADAM TUSSAUD mumyalar müzesi turu. Akşam isteyen konuklar ile Ekstra BEEFETEAR saray eğlenceleri turu. Konaklama otelinizde

 


4. Gün  LONDRA (OXFORD) (WINDSOR- WARWICK ŞATOLARI)

Sabah kahvaltısı ve serbest günler. Alışveriş Fırsatı ve dinlenme imkânı. Ayrıca isteyenler ile Ekstra OXFORD gezisi ve WINDSOR - WARWICK şatoları. Konaklama otelimizde.

 


5. Gün  LONDRA
Sabah kahvaltısı ve serbest günler. Alışveriş Fırsatı ve dinlenme imkânı.Ayrıca isteyenler ile Ekstra tam günlük BRIGHTON veya HAMPTON COURT gezileri.Konaklama otelimizde.

 


6. Gün  LONDRA
Sabah kahvaltısı ve serbest günler. Alışveriş Fırsatı ve dinlenme imkânı.Ayrıca isteyenler ile Ekstra tam günlük BRIGHTON veya HAMPTON COURT gezileri.Konaklama otelimizde.

 


7. Gün  LONDRA

Sabah kahvaltısı ve serbest günler. Alışveriş Fırsatı ve dinlenme imkânı.Ayrıca isteyenler ile Ekstra tam günlük BRIGHTON veya HAMPTON COURT gezileri.Konaklama otelimizde.


8. Gün  LONDRA-İSTANBUL
Sabah kahvaltısı ve serbest, alışveriş fırsatı ve gezme imkânı. Öğleden sonra havalimanına gidiş, TÜRK Havayolları'nın TK-1992 sefer sayılı uçağı ile saat 17:00'de İSTANBUL'a uçak ile yolculuk, saat 22:45'de İSTANBUL'a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Kişi Başı Fiyatları   1.120 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı        1.1420 Euro