Amsterdam Sömestre     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Amsterdam

Amsterdam Turu

3 Gece 4 Gün

 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

1 GÜN

İstanbul – AMSTERDAM
Sabiha Gökçen Dış Hatlar terminalinde tura katılacak misafirlerimiz ile buluşma. Pasaport biniş işlemlerinin yaptıktan sonra Pegasus Havayolları  ile Amsterdam’a uçuyoruz. Saat 12.45 de şehre varış ve ardından bizi bekleyen özel otobüsle  Amsterdam şehrini gezmeye ve keşif etmeye balşıyoruz. Turumuzda önce, Dam Meydanı, ülkenin simgeleri Yel değirmenleri, meşhur Kırmızı Fener Sokağı sonrasında Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, ve dünyaca ün salmış, sayılı  elmas fabrikası gezeceğimiz yerler arasındadır. Sizlere alışveriş ve kahve molası için serbest zaman. Turumuzu bitirip Amsterdam da kalacağımız otele gidiyoruz.
 

 

2 GÜN
AMSTERDAM

Bu gün Hollanda'nın diğer şirin, enteresan şehirlerine ekstra yarım günlük gezimiz var. Volendam Kasabası ve Marken keşif keyif turu (45 Euro). Eski bir balıkçı Volendam’da tarihi evler ve limanı geziyoruz bol fotoğraf ve alışveriş fırsatından sonra, küçük bir ada olan Marken’i göreceğiz ve dünyaca ünlü peynirlerin yapıldığı fabrikayı göreceğiz. Fotoğraf ve gezi sonrası otellimiz için yola çıkıyoruz. Serbest zaman ve konaklama otelimizde.
 

 

3 GÜN
AMSTERDAM

Sabah kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra organize edilebilecek olan tam gün Grand Holland gezisine katılabilirler (75 Euro). Önce ilk gereceğimiz yer Den Haag, maket şehir Madurodam, Schevningen, Rotterdam,  ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Serbest zaman ve konaklama otelimizde.

 

 

4 GÜN

AMSTERDAM – İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş fırsatı ve gezme imkânı. Havalimanına gidiş, Pegasus Havayollarının PC 672sefer sayılı uçuşu ile 13.55 de İstanbul’a uçuş. Saat 18.10 de varış ve turumuzun sonu.

 

 

  Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler
* Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)
* Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
* Müze ve ören yerleri girişleri
* Rehber ve şoför tipleri

 

 

Kişi Başı Fiyatları  589 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı       769 Euro