Barselona Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Barselona


 

BarselonaTur Programı

4 gece 5 gün

 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1 gün :

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali kontuarı önünde buluşma.Bilet ve bagaj işlemlerini takiben Türk Havayollarına ait özel sefer ile saat 05:05 de Barselona'ya hareket. 07:35 de Varışı takiben özel otobüslerimiz ile Barselona şehir turu. Bu turumuzda; Paseyo De Gracia,Plaza Catalunya,Olimpiyat Stadı, Mont Juic,Sagrada Familia Kilisesi,Las Ramblas,Colon meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize gidiş ve konaklama otelimizde.

 


2 gün :

Sabah kahvaltısından sonra dileyen konuklarımız ekstra düzenlenecek olan Andorra Prensliği turuna katılabilirler. Bu turumuzda; Otelden hareket ile Montserrat, Berga ve Martinet gibi merkezlerden geçerek İspanya - Fransa sınırında bul unan gümrüksüz alışveriş bölgesi ve Avrupa'nın en küçük devletlerinden biri olan Andorraya varış. Tur bitiminde Barselona'ya gidiş ve konaklama otelimizde.

 


3 gün :

Sabah kahvaltısından sonra Granadaya hareket. Varışı takiben otele gidiş ve konaklama otelimizde.

 


4 gün :

Sabah kahvaltısında

n sonra arzu eden konuklarımız ekstra düzenlenecek Girona & Figueras turuna katılabilirler. Ortaçağdan kalma Girona şehrinde Yahudi mahallesi ve katedralin gezilmesinin ardından Figuerasa gidiş. İspanyol ressam Salvador Dalinin müzeye dönüştürülen evinin gezilmesinin ardından alışveriş için serbest zaman. Akşam arzu eden konuklarımız ile ekstra Flamenco turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 


5 gün :

Sabah kahvaltısından sonra uçak saatine kadar serbest zaman. Türk Havayollarına ait  özel sefer ile saat 21:50 de İstanbul'a hareket. 02:05 varış.

 

 

Kişi Başı Fiyatları 649 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı      929 Euro