Mikanos adası turları       Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  MikanosMikanoz adasi gezilecek yerleri

 

Olympic Havayolları ile 8 Gün


İstanbul - Atina (1) - Mikanos (4) - Atina (2) İstanbul


Akdeniz'in renkli
ve sıcak ritmini, aşkın güneşin ve denizin tadını uzaklarda aramayın. Yunanistan'a, Mykonos'a gidin. Beyazlar içindeki tarihi ve eski adada eğlencenin ve tatilin zevkine erişin.

 

Gezilecek Yerler Tur Programı

Mykonos adası, diğerlerine göre alışveriş açısından pahalı. Ama daha güzel şeyler var. Alışveriş için Santorini daha uygun. Tabii diğer adalar, fiyat açısından (Naxos, Samos v.b) daha da uygun. Özellikle Mykonos ve Santorini de çok güzel ve çekici takılar var. Hatta kendinize de mukayyet olun.Meyve, peynir, içecek v.b herşeyi satıyorlar. Fiyatlar uygun.Günlük ihtiyaçlarınız için merkezlerde market tarzı dükkanlar var.
 

 

Görülmesi Gereken Yerler:
Little Venice (eğlence,yeme-içme) - Kato Milli (yeldeğirmenleri) - Paradise Beach (plaj) - Megali Ammos plajı - Paraportiani kilisesi - Panayia Tourliani manastırı - Ftelia harabeleri - Pierros (gece kulübü) - Space (gece kulübü) görülecek yerleridir.

 


Müzeleri, Ege Denizcilik Müzesi - Tarım müzesi - Mykonos Arkeoloji müzesi - Folklor müzesi gezilecek yerleridir.

 

 


1. Gün  İstanbul-ATINA

1. Gün İstanbul-ATINA Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Bölümü Kontuarı önünde saat 08:00'de buluşma ve Olympic havayolları'nın OA-322 sefer sayılı uçağı ile 10:05'de ATINA'ya hareket 11:25'de varış.yarım günlük panoramik ATINA şehir keşif ve gezi turu.Görülecek yerer;ACROPOLİS, AGORA, ZEUS TAPINAĞI, PARLEMENTO BİNASI, SYNTAGMA ve OMONIA ALANLARI, PANATHERIAN STADYUMU.Tur sonrasında özel otobüsümüz ile otelimize gidiş,yerleşme ve serbest.Konaklama otelimizde.

 


2. Gün  ATINA-
Mikanos
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra havalimanına gidiş.Olympıc Havayolları'nın OA-651 sefer sayılı uçağı ile saat 09:00'da ATINA'ya hareket,uçak yolculuğu 09:40'da Yunanistan'ın eğlence adalarından MYKONOS'a varış.Otelimize gidiş, ve yerleşme.

 

İsteyen konuklar ile Mykonos şehir turu.Yel değirmenleri ve mavi-beyaz kiliseleri ile sevimli bu adayı gezerken birbirinden farklı restaurantlarda yemek yiyip alışveriş yapabilirsiniz.

 


3. Gün  Mikanos

Sabah kahvaltısından sorna tam gün serbest.Adanın harika plajında güneşlenip,alışveriş yapabilirsiniz.İsteyen konuklar ile Ekstra turlardan yararlanma.Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.

 


4. Gün 
Mikanos
Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest.Adanın harika plajında güneşlenip,alışveriş yapabilirsiniz.İsteyen konuklar ile Ekstra turlardan yararlanma. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 


5. Gün   Mikanos

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Adanın harika plajında güneşlenip,alışveriş yapabilirsiniz. İsteyen konuklar ile Ekstra turlardan yararlanma.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 


6. Gün 
Mikanos-ATINA
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra havalimanına gidiş.A-653 sefer sayılı uçak ile 10:05'de ATINA'ya hareket.10:45'de varış. Otele transfer,yerleşme ve serbest.İsteyenlerle öğleden sonra Ekstra KORINT KANALI turu.Konaklama otelinizde.

 


7. Gün  ATINA

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest.İsteyen konuklar ile tam gün sürecek yemekli ÜÇ ADALAR Turu. Gece isteyenler ile Ekstra ATINA panoramik tur ve PIRE yemek turu.Konaklama otelimizde
.

 


8. Gün  ATINA-İstanbul

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra havalimanına gidiş.OLYMPIC Havayolları'nın OA-321 sefer sayılı uçağı ile 08:05'de İstanbul'a hareket,uçak ile yolculuk 09:20'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 


Kişi Başı Fiyatları  829 Euro