Bali adası gezilecek yerlerBali adasi oteller

 

Egzotik Bali adası 

 

Gezilecek Yerler Programı

Görmeden -  Yapmadan Dönme  !!


Boutigue Spa Sekar Jagat
Mt. Batur Yanardağı
Maymun Ormanı
Tanah Lot Tapınağı
Mengwi Tapınağı

Thai masajı

Şnorkel dalışı

 


01-02.Gün İSTANBUL – SİNGAPUR
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde saat 11:00’da karşılanma, check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra SQ 491 nolu sefer ile saat 13:30’da hareket.

 


2.Gün SİNGAPUR – BALİ

Saat 07:35’de Singapur’a varış. Uçak değiştirdikten sonra SQ 142 nolu sefer ile saat 09:35’de Denpasar ( Bali)’a hareket ve saat 12:05’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

 


03.Gün BALİ

Kahvaltı yaptıtyan sonra arzu ederseniz kendi imkanlarınızla Bali bölgesinin başkenti Denpasar’da şehir gezi turu yapabilirsiniz. Şehir turu esnasında Bali tarih müzesi, 24 saat açık olan Badung Market, Werdi Budaya sanat merkezi görebileceğiniz yerler arasında. Öğleden sonra dinlenmek için veya denizden faydalanmanız için serbest zaman geçirebilirsiniz. Konaklama otelimizde.

 


04.Gün BALİ

Kahvaltı yaptıtyan sonra arzu edenler ekstra olarak düzenlenen tam gün öğlen yemekli Kintamini ve Batur Volkanları turu. Bu turda geleneksel Barong ve Kris danslarını, altın ve gümüş işleri olan Celuk’u, tahta işlerinin bulunduğu Goa Gajah( Fil mağaraları ), Sebatu pirinç terasları ve hala aktif olan Batur yanardağlarını ve Krater göllerini görebilirsiniz. Konaklama otelimizde.

 


05.Gün BALİ

Kahvaltı yaptıtyan sonra arzu edenler ekstra olarak düzenlenen tam gün öğlen yemekli Lembongan adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda Lembongan adasından denize girme ve su sporları yapabilme imkanı bulacaksınız. Konaklama otelimizde.

 


06.Gün BALİ

Kahvaltı yaptıtyan sonra arzu edenler ekstra olarak düzenleyeceği tam gün öğlen yemekli Kerangesem ve Doğu Sahilleri turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Bona bambu köyü, geleneksel kıyafetlerinin bulunduğu Gianyar, Adalet sarayı ve muhteşem tavan süslemeleri , balıkçı köyleri ve tuz üretimin yapıldığı plantasyonlar görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasında. Konaklama otelimizde.

 


07. Gün BALİ – SİNGAPUR

Kahvaltı yaptıtyan sonra serbest. Öğleden sonra otelden Denpasar Havalimanına transfer. Singapur Hava Yollarının SQ147 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:05’de Singapur’a hareket. 22:35’de Singapur’a varış. Kısa bir aktarmadan sonra SQ 490 sefer sayılı uçuş ile saat 23:35’de İstanbul’a hareket ve geceleme uçakta.

 


08. Gün SİNGAPUR – İSTANBUL

Yerel saat ile 07:25 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu