Sharm El Shelkh Turları

 

Sharm El Sheikh Türk Havayolları Özel Seferi ile  

13 Kasım 2011 Hareket… 4 Gece

 

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

İSTANBUL – SHARM EL SHEIKH

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali kontuarı önünde saat 05.00 buluşma. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları özel seferi ile 08.00’daSharm El Sheikh’e hareket. Yaklaşık 2,5 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından 10.30’da Sharm El Sheıkh’e varış ve alanda bekleyen özel otobüslerimizle otellerimize transfer. Serbest zaman.  Konaklama otelimizde.

 

SHARM EL SHEIKH

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden konuklar ile rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Cam Tabanlı Tekne veNaama Bay turuna katılabilirler (25 Euro). Yaklaşık 2 saat sürecek turumuzda Kızıldeniz’in sünger, mercan, çeşit çeşit Kızıldeniz’e has renkli balık ve deniz canlısı gibi sualtı zenginliklerini görme imkânı bulacaksınız. Tekne turumuzun sonunda rehberimiz özellikle gece hayatının ve alışverişin kaynağı olan Naama bay’i sizlere tanıtacak. Tur sonunda otelimize dönüş. Öğleden sonra Arzu eden konuklar ile rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan ATV motorlar ile Safari turuna katılabilirler. (İki kişilik motor 45 Euro / tek kişilik motor 35 Euro). Sina Yarımadasının iç kısımlarına 4 tekerlekli motorlar ile yapacağımız gezi yaklaşık 2 saat sürecek. Çöldeki turumuz sırasında bir Bedevi Çadırı’nda mola vererek Bedevi çayı içme ve dinlenme imkânı bulacağız. Tur sonrası otelimize dönüş. Konaklama otelimizde.

 

SHARM EL SHEIKH

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden konuklar ile rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek turlara katılabilirler. Konaklama otelimizde.

 

SHARM EL SHEIKH

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden konuklar ile rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek öğle yemeği dâhilRas Mohammed Ulusal Parkı Tekne turuna katılabilirler (45 Euro). Bu tam gün süren turumuzda marinadan teknemize binerek dünyanın sayılı sualtı ulusal parkı olan Ras Mohamed’e hareket edeceğiz. Teknemiz gün içerisinde 2 veya 3 ayrı noktada durarak sizlere şnorkel ile (şnorkel vs malzemeler marinadan kiralanabilir) denizaltı güzelliklerini gözlemlemek ve yüzme imkânı sunacak. Teknemizde turumuz esnasında ücretsiz öğle yemeği, su, meşrubat ve çay servisi bulunacaktır. Tur sonunda otelimize dönüş. Akşam yemeğimiz ve geceleme otelimizde.

 

SHARM EL SHEIKH – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Türk Havayolları özel seferi ile 09.30’da İstanbul’a hareket, yaklaşık 2,5 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından 12.00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Kişi Başı Fiyatları: 490 euro     Tek Kişi Fiyatı :  690  euro