Mauritius Turları

Air France Havayolları ile 9 Gün


İstanbul (PARIS) - MAURITIUS (6) (PARIS) - İstanbul

 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

Hint Okyanusu’nda Afrika’nın doğu kıyısından 1800 km. uzaklıktaki bu muhteşem ada masmavi suları, beyaz kum plajları, şeker kamışı tarlaları ve adayı çevreleyen ve 1000 den fazla balık türüne ev sahipliği yapan mercan rifleriyle untulmaz bir tatil imkanı sunuyor
 


Dev palmiyelerin gölgesinde, cennetten bir köşe, Paradise Cove. Yalın görünümüyle sade bir şıklık sunan Paradise Cove, geleneksel Mauritius mimarisinin başarılı bir sentezini oluşturuyor. Doğaya entegre olmuş hissini veren mekân, adanın ücra bir koyunda, türkuaz sularla sarmaş dolaş...

 

 

Ahşap sütunlarla çevrili, geniş bir holden sonra çift merdivenle ulaşılan içavlu, küçük bir süs havuzuyla hareketleniyor. Mimarideki su unsurunun mekâna kattığı serinlik duygusu tartışılmaz. Otelin havuza ve denize bakan bir dizi ortak kullanım alanı, tikağacı ve hinthurması mobilyalarla döşeli.

 

 

Uçsuz bucaksız bir kumsalı paylaşan odalar ise teras ya da balkonlarıyla okyanusa kucak açıyorlar adeta. Tikağacının ağırlıklı olduğu dekorasyona Singapur yapımı hareketli mobilyalar ve işlemeli Hint kumaşlar hâkim. Odaya adımınızı atar atmaz egzotik meyvelerle dolu bir sepet ve kuşburnu demetleriyle karşılanıyorsunuz.

 


Tur Programı


1. Gün  İSTANBUL - (PARİS) MAURİTİUS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Bölümü AIR FRANCE Havayolları  kontuarı önünde saat 13:30'da Tur gurubu ile buluşma, AIR FRANCE Havayolları'nın AF-1591 sefer sayılı uçağı ile saat 15:20'de PARİS'e hareket, 18:05'de CDG Havalimanına varış ve AIR FRANCE Havayolları'nın AF-3864 sefer sayılı uçağı ile saat 23:15'de MAURİTİUS'a hareket gece yolculuğu uçakta.


2. Gün  MAURİTİUS

Yerel saat ile 12:40'da MAURİTİUS'un INTERNATIONAL SIR SEEWOOSAGUR Havalimanına varış. özel otobüsümüz ile otele gidiş, odalara yerleşme ve dinlenme imkanı. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.


3. Gün  MAURİTİUS

Sabah kahvaltıları, akşam yemekleri ve gecelemeler otelimizde. Hint Okyanusu'nun en sıcak ve en güzel adalarından biri olan MAURİTİUS Adası hindastancevizi, palmiye ağaçları, kendine özgü bitki örtüsü, gölleri ve gri kumsalları ile meşhurdur. Mercan adaları arasında yüzecek, denizin en güzel renklerini ve denizcanlılarını görme imkanı bulacaksınız. Sıcakkanlı ada halkı, kendine özgü doğal yapısı, müziği, dansları ve yemekleri ile güzel bir tatil sizleri bekliyor. Ayrıca Extra olarak yapılan ada turlarına ve tekne gezilerine katılabilirsiniz.


4. Gün  MAURİTİUS- PARİS

Sabah kahvltısından sonra serbest. Gece havalimanına gidiş, AIR FRANCE Havayolları'nın AF-3865 sefer sayılı uçağı ile saat 20:41'de PARİS'e hareket, gece uçak ile yolculuk.


5. Gün  PARİS - İSTANBUL
Sabah saat 06:15'da PARİS CDG Havalimanına varış ve AIR FRANCE Havayolları'nın AF-1590 sefer sayılı uçağı ile saat 10:00'de hareket, uçak ile yolculuk, 14:25'de varış İSTANBUL'a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Kişi Başı Fiyatları   2.720  Euro

 

Tek Kişi Fiyatı         3.349  Euro