Madrid Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Madrid

 

Madrid Turu

 

4 gece 5 gün konaklamalı

 

 

 

Sanat ve orta çağ kasabaları...

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

1.Gün:

İstanbul Madrid
Havalimanı Dış Hatlar Bölümünde buluşma. Uçuş işlemlerinin ardından Özel Havayolları’nın seferi ile Madrid’e hareket. Varışın ardından Madrid keşif turu. Konaklama seçtiğiniz kategoride ki otelimizde.2.Gün:

Madrid  
Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Madrid İncileri ( 20 Euro ) turuna katılabilirler. Bu gezimizde, Las Ventas Arenası, Puerto Del Sol Meydanı, tarihi Alcala ve Toledo kapıları, Gran Via Caddesi, Castellana Bulvarı’nı ve Kraliyet Saray Meydanı göreceğiz. Akşam gelmek isteyen konuklarla ekstra yapacağımız İspanya ya özgü Flamenko Show turuna katılabilirler. Flamenco’yu doğduğu topraklarda izleme fırsatı. Bir içecek fiyata dahildir.3.Gün

Madrid  
Sabah alacağımız sabah kahvaltısı ardından ekstra olarak yapacağımız Toledo gezi turuna katılabilirsiniz. Unesco tarafından korunmaya alınmış dünyanın en güzel korunmuş kendine has Ortaçağ Kentlerinden Toledo’da görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasında Eski Camii kalıntılarının üzerine kurulmuş olan Toledo Katedrali, tarihi Toledo sokakları ve meydanları içerisinde geziyoruz, Toledo ile bütünleşmiş Ünlü ressam El Greco’nun bir çok eseri bulunmaktadır.4.Gün:

Madrid  
Bugün konuklarımız için ekstra olarak gezi yapacağımız Segovia turuna gelebilirler. 56000 kişinin yaşadığı bu tarihi orta çağ şehrinde farklı mimari tarzında ki şehir duvarları, orta çağdan kalma etkileyici evleri ve Gotik mimari ile inşa edilmiş Katedrallerini gezebilirsiniz.5.Gün:

Madrid İstanbul
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Rehberinizin belirteceği saatte otellerimizde buluşma ve havalimanına gidiş. Uçak biniş işlemlerinin ardından Özel Havayolları’nın seferi ile İstanbul’a dönüş. Varış ve turmuzun sonu.

 

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları: 1.590 Euro

 

 

Tek Kişi Fiyatı :  1.990  Euro