Kahire Piramitler TurlarıKahire Piramitler Turları

 

KAHİRE ( 3) SHARM ( 4 ) İSKENDERİYE  Thy İLE

 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


Türklere ait yüzlerce eserlere rastlayabilirsiniz. Eski Osmanlı’nın bir eyaleti olan Mısır gezilerinizde bir çok şehirde köklerimize ve Mısırda online rezervasyon verebileceğiniz Yarım ve Tam günlük bot cruise, Nil nehri ve piramitlere gezileri - Kahire - Aswan - Karnak ve Luxor'da piramit ve tapınaklara geziler - Memphis ve Sfenskler - Kahire – Giza ve luxor'da aksam gün batımı ses ve ışık turları - Kişi başı sadece $29.00 dolardan baslayan günlük turlar olmak üzere birbirinden güzel 17 adet turlarımız arasında mutlaka sizinkine de rastlayacaksınız
 

Piramitler-Turu-2


Aswan tam gün turumuzda, Abu-Simbel’de 11. Ramses’in eşi Nefertaari’nin adına yaptırdığı muhteşem anıtı görebilir, ve baraj inşaasında sular altında (Nasır Gölü) kalmaktan ancak 48 ülke bilimadamının ortak çalışması ile kurtarılan bu eşşiz eserleri tur boyunca resimleyebilirsiniz.
 

Kahire-Piramitler-Turu


İskenderiye tam gün turumuzda 3 saatlik bir yolculukla (ayrıca tren ile de ulaşılabilir) Kral Jul Sezar ile Kleopatra’nın buluştuğu İskenderiye’ye ulaşıp, yemek dahil (İskenderiye deniz ürünleri ile ünlüdür) bu turumuzda diğer ziyaret edebileceğiniz yerler Pillar of Pompeii – Catacombs ve Grekoromen Müzesidir.

 

Piramitler-Turu-1

 

1. GÜN: Kahire'ye varış, alanda karşılama ve buluşma, Otelinize transfer. Akşam Yemeği ile birlikte Gece Cruise turumuz var. Tur bitiminde otele transferimiz ve Geceleme Kahire'de otelimizde 
 

Kahire-Nil-Turu


2. GÜN: Kahvaltıdan sonra Mısır Müzesi Gezisi, Öğle Yemeğinden sonra Giza'da Piramitler gezisi. Hotele transfer, Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 
 

Kahire-Turlari


3. GÜN: Kahvaltı devamında, Sakkara Piramitlerini geziyoruz. Öğle Yemeği sonrasında Kahire şehir merkezine hareket ve Muhammet Ali Camisini geziyoruz. Gezimiz sonrasında serbest zaman ve Khan El Khalily çarşısında alışveriş zamanı. Tur sonrası otele transfer - Akşam Yemeği ve Geceleme.

 


4. GÜN: Kahvaltı ve İskenderiye turu, burada Catacomb gezisi ve Öğle Yemeği. Sonrasında Kayet Bay Kalesi gezisi devamında Montaza Sarayı gezisi. Saray bahçesini de ziyaret ettikten sonra hotelimize transfer, Akşam Yemeği ve geceleme.
 

 

 


5. GÜN: Kahvaltıdan sonra Fayoum'a gidiyoruz. Burada Quarun Gölü'nü geziyoruz. Öğle Yemeğinden sonra Maidum Piramitlerini ziyaret ediyoruz. Kahire'ye otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
 


6. GÜN: Kahvaltıdan sonra havaalanına transfer ve Türkiye'ye dönüş.


 

Kişi Başı Fiyatları    1.459 Euro

 

 

Tek Kişilik Oda        2.159 Euro