Fiji Adası Turları

 

Egzotik Fiji Adaları Turu


Fiji Adaları, Büyük Okyanusta Avusturalya’nın doğusunda ve Yeni Zellanda’nın kuzeyinde yer alan bir cennet tropical adalar topluluğudur.
 

 

 

 

Fiji Adası nereler gezilir ?  neler yapılır ?  ne yenir ?

 

 

Heyacan, macera yaşamak için zaman ayırıp orman içerisinde “Jungle Trek” yapmanızı öneririz...
 


Bu sizi üzecektir ama, görün deriz. Tavuni Hill Fort'taki İnsan Pişirme çukurları gidiniz.

 


Unutun herşeyi, gökyüzüne dikin gözünüzü, serin kendinizi Coral Coastanın bembeyaz kumsallarına...


Bir hamak bulup olağanüstü bir atmosfer yaratan Güneşin Batışını izleyin deriz...

 

 

Bakire kızların hazırladığı, biber bitkisinin kökleri ile yapılan Kava İçkisi deneyin deriz...

 

 

Fiji'de yerel yemek mi denemek istiyorsunuz ? deneyebileceğiniz Farklı Tatlar arasında  Duruka - Lovo - Kakoda - Rourou - Kassaua
 

 

 


Fiji Adaları tatillerinizde katılabileceğiniz pek çok turumuz vardır . Tatile hazırlanırken valizinizde unutmamanız gereken en önemli şeyler arasında bol bol film, havlu, güneş gözlüğünüz unutmayınız.

 

 

Adaların kristal berraklığındaki temiz sularında, su sporlarının her türlüsünü yapabilecek, çevre adalara yeni keşif turlarına katılıp, ve yeni bir a daya adınızı da koyabileceksiniz.

 

 

Adalar genelinde tatillerinizde Scuba-Diving-Snorkelling - Deep deniz dalgıçlığı ve balık türlerini keşfetme turları – Hız Katamaranları ile grup turlarına iştirak edebilir, denizlere kadar uzanan dev palmiyeler altında uzanan kilometreler uzunluğundaki altın sarısı renkte ince kumsallarda kendinizi cennete gelmiş gibi hissedeceksiniz.

 

 

Eğer yeterince zamanınız var ise sailing,, paddle boards, spy boards ve windsurfing turlarından alabilir, Shotover Jet Fiji (hız botu) turu, Navua nehrinde Bamboo River rafting turlarına da katılabilirsiniz.

Fuji yerli halkına yönelik kültürel turlarımızda ise, Viseisei Köyünde Fiji el sanatları inceleme turu Uyuyan Dev bahçesi – Nadi kentindeki Yerliler Anıtı – yüzlerce orkid çiçekleri, ekzotik bitkiler, botanik bahçeleri ve ağaçlar tur boyunca görülecek yerler arasındadır.

 

 

Tam gün veya yarım günlük kültürel turlara katılabilir, Sunset turunda ( Gün batımı ) tropical içkinizi yudumlayabilirsiniz. Fiji adalarına yönelik tatillerinizde birbirinden güzel 12 adet turumuzda keyifli vakitler geçireceksiniz.
 

 

 

Kişi Başı Fiyatları    3.990 Euro

 

 

Tek Kişilik Oda        3.590 Euro