Brezilya Turları

 

Baştan Başa Güney Amerika Turu
Lima (Peru), La Paz (Bolivya), Santiago (Şili), Buenos Aires (Arjantin),

Montevideo (Uruguay), Rio de Jenerio (Brezilya)

 

Iberia HY İle 6 Ülke 18 Gün
PERU: Lıma*Cusco Machı Pıchu*Puno
BOLIVYA: Copacabana*Tıtıkaka Gölü Sun Island Lapaz*Ay Vadisi
ŞİLİ: Arıca*Santıago De Chile
ARJANTİN: Buenes Aıres La Tıgre Deltası*Iguassu Şelalesi
URUGUAY: Colonıa
BREZİLYA: Iguassu Şelalesi*Rıo De Janeıro

 

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

- Rio de Janerio da yarım gün ve tam günlük turlar, Acajatuba ve Manaus Ormanlarında vahşi doğa turları,

Foz – Do – Iguassu’da Arjantinliler nehrinde şelale turları, Porto Segure’da Amazon kabilelerini ziyaret turları, Belem ve Brasilia kentlerinde eşsiz turlar,

 

- Canoa Quebrada Dört gün / Üç gece veya Yedi gün / Altı gece konaklamalı ve kuzeydoğu Brezilya sahillerinde kilometrelerce uzanan ıssız kumsallarda, cennet kıyılarda mavi-yeşil Atlantik kıyılarında tatil paketleri. Samba ve birbirinden renkli geçen Night Showlarda- Renkli Gece hayatı ortamlarında sabah edemeyeceksiniz.

 

- Amazon Nehir turları ile dünyanın nefesinin burasi olduğunun tekrar farkına varacak Balta girmemiş ormanlara hayran kalacaksiniz

 

- Manaus'ta Orman safari ve timsah çiftliği turlarına katılabileceksiniz - Amazon yağmur ormanlarında, birbirinden güzel eşsiz canlı türleri ile karsılaşacak ve çok güzel anılarla, görüntü ve resimlerle döneceksiniz

 

- Kişi başı sadece $52.00 dolardan başlayan günlük turlar olmak üzere birbirinden güzel 15 adet tur seçeneği arasından tur seçmekte zorlanacak ve geri dönmek istemeyeceksiniz. Şehir ve bölge turlarıyla güney Amerika'nın bu güzel ülkesini keşfedeceksiniz

 

 

Rio De Janeiro

Rio, harika şehir anlamına gelen “cidade Maravilhosa” olarak anılıyor. Okyanus ve dik kayalıkların arasında dünyanın en güzel yerinde bulunan şehir yerlilerinin diğer insanlara göre tutkuları çok farklı; deniz, kumsal, samba, bira ve futbol.

Christ de Redeemer heykelinin bulunduğu 750 metre yüksekliğindeki Corcovado tepesi de ülkenin görülmesi gereken başlıca mekanlarından biri. 4.5 kilometre uzunluğundaki Dünya’daki en meşhur kumsallardan biri olan Copacabana kumsalı, Ipanema , Pepino, Flamengo ise Brezilyalıların yaşam tarzını özgün bir şekilde yansıtıyor.

Rio’nun meşhuru Carnaval ise görülmeye ve yaşamaya değer bir manzara. Şehirdeki uygun fiyatlı oteller Gloria, Catete ve Filamengo bölgelerinde bulunuyor.

 

Ne zaman gidilir?


Brezilya’nın hepsi yıl boyunca rahatlıkla gezilebilir. Sadece mevsim değişiklikleri fazla olan güney bölgesine çok sıcak olan yaz ( Aralık-Şubat) aylarında ve çok yağışlı olan kış ( Haziran- Temmuz) aylarında gidilmemesi tavsiye edilir.

Yaz aylarında tatil yapan Brezilyalılar, Aralık-Şubat aylarında fiyatların artmasına sebep olur. Ayrıca, Rio’dan güney kısımlara kadar olan bölgelerdeki fazla nem miktarı, tatilinizi bunaltıcı hale getirebilir. Aralık’ın ortasında başlayan okul tatili Şubat’ın sonlarına kadar devam eder.

 

 

Kişi Başı Fiyatları    2.750 Euro

 

 

Tek Kişilik Oda        3.550 Euro