Ucuz Amerika Turları

Ucuz Amerika turları

 

Amerika turu

 

New York (3 gece ), San Francisco (3 gece), Las Vegas (2 gece), Los Angeles (3 gece)


uygun tur programı


1.Gün İstanbul-Londra-New York
İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali  ön check-in kontuarında siz saygıdeğer konuklarımızla buluşarak bilet ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyor, ardından Londra aktarmalı olarak New York’a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından konaklayacağımız otele transfer oluyor ve odalarımıza yerleşerek dinleniyoruz.


2.Gün New York
Sabah kahvaltımızın ardından New York Şehir turuna çıkıyoruz. Görülecek yerler arasında; Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Central Park, Rockefeler Center, Dünya Ticaret Merkezi, Doğu Yakası, 5. Cadde, Ünlü Broadway, Times Meydanı ve Batery Park bulunmaktadır. Şehir turu sonrası serbest zaman olup dilerseniz Hürriyet Abidesi ve güneş batımında Empire State gökdeleni turuna katılabiliriniz( ekstra ).

 

Ucuz Amerika Turları


3.Gün New York
Sabah kahvaltıdan sonra gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz, tam gün Washington DC. Turuna veya tam gün (yaklaşık 8 saat) New York şehri yürüyüş ve metro turuna katılabilirler(ekstra). Washington DC turunda; Eski Posta Binası, Capitol, Beyaz Saray, FBI Binası, Pentagon, Arlington Mezarlığı, Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Şehitleri Anıtı, Elçilikler Caddesi görülecek yerler arasındadır. New York şehri yürüyüş ve metro turunda ise Dğnya’nın bu en kozmopolit şehrinin en güzel mahallelerini görme fırsatı bulacaksınız. Wall Street, South Street Seaport, Çin Mahallesi, Italyan Mahallesi, East ve West Village, Meet packing, Chelsea Market ve Central Park görülecek yerler arasındadır.


4. Gün New York-San Francisco
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak San Francisco’ya hareket etmek için havalimanına transfer oluyoruz. Yaklaşık 6 saat sürecek olan uçuşun ardından San Francisco şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında, Civic center, Golden Gate Park, Balıkçı Rıhtımı ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz.


5.Gün San Francisco
Dileyen misafirlerimizle yarım gün Sausolito & Muir Ormanları, tekne ile San Francisco Körfezi, panoramik Alkatraz adası, Balıkçı rıhtımı ve deniz aslanları ve San Francisco’nun ünlü yokuşlarında tarihi tramvay turumuzu yapıyoruz (ekstra).


6.Gün San Francisco
Kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman.
Uygun ucuz alışveriş imkanı bulabilir, San Francisco sokaklarının keyfini çıkarabilirsiniz

 


7. Gün San Francisco-Las Vegas
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak Las Vegas’a hareket etmek için havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizden sonra yerel havayolları ile dünyanın en büyük eğlence ve kumar merkezi olan Las Vegas’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek olan yolculuğumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Otelimize yerleştikten sonra kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Akşamüstü dileyen misafirlerimizle Dünyan’nın en muhteşem otellerini ve ücretsiz şovlarını kapsayan Casinolar turuna katılıyoruz (ekstra)


8. Gün Las Vegas
Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimizle Outlet (indirimli alişveriş merkezi) turu ya da tam günlük uçak ile Grand Canyon turuna katılıyoruz. (ekstra) Turumuzdan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Cirque du Soleil showu izliyoruz. (ekstra)

 

ucuz-newyork-turu


9. Gün Las Vegas-Los Angeles
Sabah kahvaltı sodnrası otelden ayrılarak Los Angeles’a gitmek için havaalanına transfer oluyoruz. Los Angeles’a varışımız ile birlikte bizi bekleyen otobüsümüz ile panoramik Los Angeles şehir turuna çıkıyoruz. Bu turumuz esnasında, Beverly Hills, Rodeo Drive Hollywood, Downtown göreceğimiz yerler arasındadır.Gezi sonrası otele transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.


10.Gün Los Angeles
Sabah otelimizde kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile bir çok ünlünün de evinin bulunduğu Kaliforniya sahilinin en güzel kasabası olan Santa Barbarayı keşfe çıkıyoruz (ekstra). Keşfimizden sonra Los Angeles bölgesinin en büyük outleti olan Camarillo Premium Outlet Center’da indirimli alış veriş imkânı bulacaksınız.

 

ucuz-miami-turları


11. Gün Los Angeles
Sabah otelimizde kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle tam günlük Dünya’nın en ünlü eğlence parklarından biri olan Universal Film Stüdyoları, sahil koruma dizisinin ve birçok Hollywood dizisinin çekildigi ünlü Santa Monica Plajı, tarihi iskelesi ve 3. cadde alışveriş ve eğlence merkezi turumuzu yapıyoruz(ekstra).


12. Gün Los Angeles-Londra
Sabah kahvaltısı ve öğlende otelden ayrılış işlemlerinden sonra serbest zaman. Akşam üstü otelden ayrılarak havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Londra aktarmalı İstanbul’a hareket ediyoruz. Gecelememiz uçakta geçiyor.

 

lasvegas-ucuz-turlar


13. Gün Londra-İstanbul
Londra’ya varışta uçak değiştirerek İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul’a varışımızın ardından bir başka gezimizde tekrar buluşmak ümidiyle siz dostlarımızla vedalaşıyoruz.

 

Kişi başı tur fiyatları :

 

2.590 usd

 

 

 

Lütfen fiyat ve uygun tur programını teyit ediniz.