14 Şubat Prag Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Prag

 

TÜRK Havayolları İle  Prag

 

3 Gece 4 Gün
 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1.GÜN İstanbul – PRAG
Atatürk Havalimanı buluşma ve Türk hava Yolları seferi ile Prag’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından varış ve panoramik olarak yapılacak şehir gezi turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır otele gidiş ve yerleşme. İsteyen konuklar ile için ekstra olarak gece yapılacak yemekli eğlenceli Vlatava Tekne turuna katılma fırsatı.
 


2.GÜN PRAG
Bu gün, Prag şehri için detaylı gezi ve keşif için serbest zaman. Ekstra olarak düzenlenen tam günlük öğle yemekli Karlovy Vary turuna dileyen konuklarımız katılabilirler. Prag şehrine yaklaşık 2 saat uzaklıktaki bu eşsiz güzellikteki bölge, Avrupa’nın en ünlü Termal bölgelerinin başında gelir. Atatürk’ün geldiğinde ve kaldığı evi de görebileceğiniz gezi sırasında dileyen konuklarımız porselen mağazasından alışverişi de yapabilirler.
 


 


3.GÜN PRAG
Otelde alacağınız ve sonrasında Prag da tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirler ile düzenlenecek olan ekdtra Terezin kamp gezisine katılabilirler . Akşam için Arzu eden konuklar ile ekstra yemekli Çek Gece eğlencesine katılabilirler.
 

 


4.GÜN PRAG – İstanbul
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltıyor ve havalimanına gidiyoruz. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ile İstanbul’a uçuş. Prag gezimizin sonu ve başka bir turda buluşmak dileği ile konuklarımızla ayrılıyoruz.

 

 

 

Dron İle Prag Turu

 

 

 

 

 

Prag Gezi Rehberi  >>

 

 

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları:   680 Euro    

 

 

Tek Kişi Fiyatı :       770  Euro