Sömestre Prag Turları     Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  Prag

 

Prag Turu Sömestre


Türk Havayolları İLE

 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1.GÜN İstanbul – PRAG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali kontuarı önünde buluşma. Biniş işlemlerinin ardından Türk hava Yolları ile Prag’a gidiş. Uçuşun ardından prag panoramik olarak yapılacak şehir gezi turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır otele gidiş ve yerleşme. Arzu eden konuklar ile için extra olarak organize edilecek Yemekli Vlatava Tekne turuna katılma imkanı ( 45€ ).Konaklama otelde.
 


2.GÜN PRAG

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirler için extra olarak düzenlenen tam günlük öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler.(60 €) Prag şehrine yaklaşık 2 saat mesafedeki bu eşsiz güzellikteki bölge Avrupa’nın en ünlü Termal bölgelerinin başında gelir. Atatürk’ün kaldığı evi de görebileceğiniz tur sırasında dileyen misafirlerimiz porselen alışverişi de yapabilirler. Konaklama otelimizde.
 


3.GÜN PRAG

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirler ile düzenlenecek olan extra Terezin Turuna katılma imkanı (45 €) . Akşam için Arzu eden konuklar ilee extra olarak düzenlenecek Yemekli Çek Gecesi turuna katılabilirler.(45€) Konaklama otelimizde.
 


4.GÜN PRAG – İstanbul

Sabah kahvaltısının ve odaları boşaltıyor ve havalimanına gidiyoruz. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ile İstanbul’a gidiş. Rahat bir uçuşun ardından İstanbul’a varış ve bir sonraki turumuzda buluşuncaya dek turumuzun sonu. Bir başka  Tur gezimizde buluşmak dileğiyle...

 

 

 

Kişi Başı Fiyatları: 790 Euro

 

 

Tek Kişi Fiyatı :  990  Euro