Tatilofisi  Ana  Sayfa

 

 

    Yurt Dışı Turlar          Vize         Exclusive Tur          Gemi Turu           Balayı         Paskalya Turu           Dalış Turu            Fırsat Turları

Yurtdışı    >>     İtalya Turları

 Güncellenme  Tarihi  05 Ekim 2013  

Ana Sayfa

Bayram Turları

Yılbaşı  Turları

Sömestre  Turu

İtalya Turu 5 Gece

23 Nisan Turu

19 Mayıs Turu

Promosyon Tur

 

Mesafeler :

Roma – Venedik :  514 KM  

Roma – Milano :  565 KM  

Roma – Napoli :  218 KM

Milano – Venedik : 300 KM
Floransa - Roma : 259 KM  

Floransa – Milano   299 KM 

Floransa– Siena : 69 KM

Floransa– Napoli :  309 KM
Floransa – Venedik : 242 KM

  tracker

 

KLASİK İTALYA

VENEDİK (2) & FLORANSA (2) & ROMA (2) & NAPOLİ (1)

 

 

 

01 Gün ISTANBUL – TORINO – MİLANO – VENEDIK  
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Fırsat  kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle  saat 07.30 da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1309 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.35 de Torino’ya hareket ve yerel saat ile 11.35’de Torino’ya varışın ardından Torino turu. Ardından Venedik otele hareket ve arzu eden misafirlerimiz ile yol üzerinde ekstra Milano Şehir Turu (20 Euro). Tur bitiminde Venedik’e varışının ardından otele yerleşme ve check-in işlemleri. Geceleme otelinizde.
 
02. 02. Gün VENEDİK

Sabah kahvaltısından sonra Venedik şehir turu. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna (25 Euro) ve yine ekstra olarak düzenlenecek Murano & Burano (40 Euro) turuna katılabilirler. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
 
03. 03. Gün VENEDİK – FLORANSA  

Sabah kahvaltısından sonra Floransa’ya transfer (Montecatini). Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Verona turuna katılabilirler (40 Euro). Turumuzda Roma Arenası, Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Brave-Dante ve Erbe meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Floransa’ya hareket. Floransa şehir turumuzda Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Otelinize transfer (Montecatini). Geceleme otelinizde.
 
04. 4. Gün FLORANSA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Siena & Pisa turuna katılabilirler (75 Euro). Siena şehri tepede Ortaçağ’dan olduğu gibi kalabilmiş, Unesco’nun Dünya tarih mirasi içerisinde yer alan en önemli müze kentlerden biridir. Yaklaşık 3 saat sürecek turumuzda Toscana’nin en büyük meydanı olan Campo Meydani, en güzel gotik kiliselesi görüldükten sonra Pisa’ya hareket. Pisa Kulesi, Mucizeler Meydani, Katedral, Vaftizhane olarak görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelinizde.
 
05. Gün FLORANSA – ROMA

Sabah kahvaltısından sonra Roma'ya hareket. Arzu edenler yol üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orvieto turuna katılabilirler (25 Euro). Orvieto turumuz bitimi ile Roma’ya hareket. Roma’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. İtalya'nın başkenti olan bu güzel şehirdeki turumuz esnasında Colleseum, Piazza Venezia, Piazza Republica, Roma şehri ve tarihinin doğduğu Forum Meydanı, Forum Meydanı'nın en meşhur caddesi olan ve Mussolini'nin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü Via Fori dei Imperiali, Roma'nın kudret simgesi Colosseo Amfi tiyatrosu panoramik olarak görülecektir. Tur bitiminde arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Şaheserleri Turu’na katılabilirler (25 Euro). Roma Şaheserleri turumuzda taş taş üstünde bırakmadan, 4 saat boyunca yürüyerek her adım başı Roma'nın bir başka şaheserini görme imkanı. Tur bitimi otele transfer ve geceleme otelimizde.
 
06. 05 Gün ROMA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Outlet – Göller Bölgesi ve Castel Gandolfo turuna katılabilirler (50 Euro). Papaların yaz Dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezilecektir. Tur bitimi otele dönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Roma Gece turuna katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.
 
07. Gün ROMA – NAPOLİ

Sabah kahvaltısından sonra Napoli’ye hareket. Varışımıza takiben panoramik Napoli şehir turu. Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Pompei turuna katılabilirler (45 Euro). Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanardağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Sonrasında serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Sorrento turuna katılabilirler (30 Euro). Napoliden yaklaşık 45 dk uzakta bulunan, Fransız Rivierası Monte Carlo’yu bile kıskandıracak doğal güzelliği ile meşhur Sorrento’ya hareket. Amalfitano sahil şeridinin en popüler yerleşim birimi olan Sorrento’da kaktüs ağaçları, dar sokakları, meydanındaki restorantları, butikleri görüldükten sonra serbest zaman. Turumuz sonrası Napoli’ye dönüş  Geceleme otelinizde.
 
08. Gün NAPOLİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra odaların boşaltılası ve havalimanina hareket Türk Hava Yolları’nın TK 1880 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.55 de İstanbul’a hareket, lokal saat ile 16.10 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Vize ücreti ve servisi (120 €)
Ekstra turlar ve servis dışı hizmetler
Çıkış harcı ve kişisel harcamalar

 

 

 

 

Popüler Turlar :       Paris       Prag         İtalya       Benelüx        Amsterdam        Londra        Barselona-Madrid        Dubai       Budapeşte-Viyana-Prag   

 

Fırsat ile Yurtdışı Turları - Bayram Yurtdışı Turu -Promosyon  Fırsat Yurtdışı Turları - Promosyon Yurtdışı Kampanyalı Turlar

 

© 2005-2012 Tatilofisi.com    Anasayfa  I    Reklam Kullanım şartları  I  Gizlilik  I  İletişim   I  Sitemap  I  e-Mail