İsviçre Turları

İsviçre & İtalya Como ve Lugano Gölü

1.GUN İSTANBUL – ZÜRİH -CENEVRE

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali  buluşma. FLY Havayolları ile Zürih’e hareket, varış ve ardından Cenevre’ye hareket.(275 km.).Varışın ardından panoramik şehir turu. Birleşmiş Milletler’in Avrupa Merkezi olan Cenevre şehir turunda , LEMAN GÖLÜ, MONT BLANC KÖPRÜSÜ, BÜYÜK KATEDRAL, NOTRE DAMME ADASI ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Geceleme Cenevre otelimizde.


2.GUN CENEVRE -( LOZAN &MONTRÖ,SİON ŞATOSU TURU)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Alışveriş ve dinlenme imkanı.Arzu eden misafirlerimizle Lozan & Montrö ve Sion Şatosu turu (80€).1923 yılında Barış Antlaşmasının imzalandığı İsviçre’nin kültürel başkenti Lozan , şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Sion Şatosu bu tam günlük turumuzda görülecek yerler arasındadır. Geceleme Cenevre otelimizde.


3. GUN CENEVRE

Sabah kahvaltısının ardından İtalya’nın şarkılara dize olmuş küçük Kasabası Portofino’ya geçiş. ( 395 Km) . Portofino kasabası gezisinden sonra , Floransa’ya doğru hareket . ( 198 Km) . Varışın ardından otelimize yerleşme ve geceleme Otelimizde .


4. GUN FLORANSA (PİSA)

Sabah kahvaltısından sonrası FLORANSA şehir turumuzda ARNO NEHRİ, PONTE VECCHIO KÖPRÜSÜ, UFFIZI SANAT GALERİSİ, SAN GIOVANNI BATTISTA Vaftizhanesi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve SIGNORIA SARAYI görülecek yerler arasındadır.Öğleden sonra serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı.Dileyen misafirlerimiz ile PISA Turu. (30€) Geceleme otelimizde.


5. GUN FLORANSA-MİLANO

Sabah kahvaltı sonra özel otobüsümüz ile Milano’ya hareket, varış ve ardından Milano şehir turu.Görülecek yerler ; DUOMO, LA GALERIA, QUARTIERE MEYDANI, PORTO ROMANA’dır.Şehir turunun ardından serbest zaman , alışveriş ve dinlenme imkanı.Geceleme otelimizde.


6. GUN MİLANO –(LUGANO-COMO)-ZÜRİH

Sabah kahvaltısından sonra Como’ya doğru hareket ediyoruz.(69 Km). İtalya’nın ve İsviçre’nin doğa harikaları olan Lugano ve Como göllerini gördükten sonra Zürih’ e hareket ediyoruz.(210 km).Varışın ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman . Geceleme otelimizde.


7. GUN ZÜRİH

Sabah kahvaltısından ardından Zürih şehir turu. Turumuzda ZÜRIH GÖLÜ, ESKI GAR, MILLI MÜZE, ZÜRIH KATEDRALI, SAAT KULESI ile ALIŞVERİŞ CADDESI görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman , alışveriş ve dinlenme imkanı . Geceleme otelimizde.


8. GUN ZÜRİH – İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer. Fly Havayolları ile İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.


Kişi Başı : 1399 euro     Tek Kişilik Oda:  1924  euro  oxo

 

x