İsviçre Turları       Yurtdışı Turları   >  Avrupa Turu  >  İsviçreİsviçre Turları

 

İsviçre & İtalya Como ve Lugano Gölü

 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı


1.GUN İSTANBUL – ZÜRİH -CENEVRE

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Bölümü buluşma. FLY Havayolları ile Zürih’e hareket, varış ve ardından Cenevre’ye hareket.(275 km.).Varışın ardından panoramik şehir keşif ve gezi turu. Birleşmiş Milletler’in Avrupa Merkezi olan Cenevre şehir gezi turunda , LEMAN GÖLÜ, MONT BLANC KÖPRÜSÜ, BÜYÜK KATEDRAL, NOTRE DAMME ADASI ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Konaklama Cenevre otelimizde.

İsviçre Turları


2.GUN CENEVRE -( LOZAN &MONTRÖ,SİON ŞATOSU Turu)

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra serbest zaman.Alışveriş Fırsatı ve dinlenme imkanı.Arzu eden konuklar ilele Lozan & Montrö ve Sion Şatosu turu (80€).1923 yılında Barış Antlaşmasının imzalandığı İsviçre’nin kültürel başkenti Lozan , şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Sion Şatosu bu tam günlük turumuzda görülecek yerler arasındadır. Konaklama Cenevre otelimizde.
 

İsviçre Turları


3. GUN CENEVRE

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra İtalya’nın şarkılara dize olmuş küçük Kasabası Portofino’ya geçiş. ( 395 Km) . Portofino kasabası gezisinden sonra , Floransa’ya doğru hareket . ( 198 Km) . Varışın ardından otelimize yerleşme ve geceleme Otelimizde .
 


4. GUN FLORANSA (PİSA)

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonrası FLORANSA şehir gezi turumuzda ARNO NEHRİ, PONTE VECCHIO KÖPRÜSÜ, UFFIZI SANAT GALERİSİ, SAN GIOVANNI BATTISTA Vaftizhanesi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve SIGNORIA SARAYI görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır.Öğleden sonra serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı.Dileyen misafirlerimiz ile PISA Turu. (30€) Konaklama otelimizde.
 

İsviçre Turları


5. GUN FLORANSA-MİLANO

Sabah kahvaltı sonra özel otobüsümüz ile Milano’ya hareket, varış ve ardından Milano şehir keşif ve gezi turu.Gezilecek yerler ; DUOMO, LA GALERIA, QUARTIERE MEYDANI, PORTO ROMANA’dır.Şehir turunun ardından serbest zaman , alışveriş ve dinlenme imkanı.Konaklama otelimizde.
 

İsviçre Turları


6. GUN MİLANO –(LUGANO-COMO)-ZÜRİH

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Como’ya doğru hareket ediyoruz.(69 Km). İtalya’nın ve İsviçre’nin doğa harikaları olan Lugano ve Como göllerini gördükten sonra Zürih’ e hareket ediyoruz.(210 km).Varışın ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman . Konaklama otelimizde.
 


7. GUN ZÜRİH

Sabah kahvaltısından ardından Zürih şehir keşif ve gezi turu. Turumuzda ZÜRIH GÖLÜ, ESKI GAR, MILLI MÜZE, ZÜRIH KATEDRALI, SAAT KULESI ile ALIŞVERİŞ CADDESI görülecek, fotoğraf çekilecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman , alışveriş ve dinlenme imkanı . Konaklama otelimizde.
 

İsviçre Turları


8. GUN ZÜRİH – İSTANBUL

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra havalimanına gidiş. Fly Havayolları ile İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

 


Kişi Başı : 1399 Euro    

 

Tek Kişi Fiyatı :  1924  Euro 

 

x