Güney Afrika Turları

Güney Afrika & Safari
Johannesburg (1) – Pilanesberg (2) – Sun City - Cape Town (4)

 

Doğanın tüm muhteşemliği ile tadına varacağınız, safari keyfindeyken vahşi hayvanlarla göz göze geleceğiniz macera dolu bir tatil arayanların adresi mutlaka Güney Afrika turları olmalıdır. Cape Town'da meşhur Masa Dağı'nda dağ tırmanışı yapabilir, Johannesburg'da doğa bahçeleri, hayvanat bahçeleri ziyaret edilebilir

 


Üç tarafı denizler ile kaplı Güney Afrikanın genelinde ılıman bir iklim hakimdir. Yüz ölçümünün geniş olması sebebi ile pek çok farklı iklimi içinde bulundurur.

 

Uçsuz bucaksız, kakao ve kahve kokan Güney Afrika topraklarında bir yanı gökdelenler ve modern şehirler bir yanı vahşi doğa ve kabileler ile sarılı macera dolu bir tatile hazır mısınız?

 

 

Bambaşka bir kültür, hiç tatmadığınız lezzetler, belgesellerde karşınıza çıkan vahşi doğa ve yaban hayatı bu topraklarda sizleri bekliyor. Okyanusların birbirine karıştığı bu masalsı ülkede tüm dinlerin, dillerin ve renklerin uyum içinde hayat bulduğuna şahit olacaksınız.


Güney Afrikanın en büyük şehirlerinden bir tanesi Johannesburgda panaromik şehir turuna çıkmalı ve şehrin her yerini görmelisiniz. Afrika tarihini inceleyebileceğiniz Newtownda bulunan Afrika Müzesi mutlaka görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor. Lesedi, Güney Afrika kabilelerini ve kültürünü yakından tanımak için kaçırılmayacak bir fırsat.

 

 

Bu küçük köyde yerel halkın müziklerini, danslarını ve yöresel lezzetlerini bizzat görün. Sun Cityde eğlenceli şehir hayatına kapılıp, su dünyasında yapay dalgalar ile keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Güney Afrikanın belki de en ilgi çekici ve görülmeye değer yerlerini katılacağınız safariler ile keşfedebilirsiniz.

 

 

Yaban hayatı ve vahşi doğa ile baş başa bir safari Güney Afrikada gerçekleştirebileceğiniz en güzel etkinlikler arasında yer alıyor. Pilanesberg Milli Parkında Afrikanın vahşi hayvanları ile tanışmayı, onlara yakından bir merhaba demeyi unutmayın. Cape Town panoromik şehir turu ile bu güzel şehrin tarihi yerlerini ziyaret edin. Yerel restoranlarda lezzetli yemeklerin tadına bakın.

 

 

Kişi Başı Fiyatları: 1780 euro     Tek Kişilik Oda:  2390  euro