Tatilofisi  Ana  Sayfa

 

 

    Yurt Dışı Turlar          Vize         Exclusive Tur          Gemi Turu           Balayı         Paskalya Turu           Dalış Turu            Fırsat Turları

Yurtdışı   >>   Benelüx  Turları

" 5 Ülke, Keyif Sanat Eğlence "

Ana Sayfa

 

Bayram Turu

Yılbaşı   Turu

Ankara Çıkışlı

İzmir Çıkışlı

 

 

 

 

BENELUX & PARIS  Turları

 

 

 
BRÜKSEL (1) - PARİS (3) - LÜKSEMBURG (1) - (KÖLN) - AMSTERDAM (2)

Türk Havayolları ile 7 Gece

25, 26, 27 Temmuz & 04, 05 Ekim 2014 Hareket
( Brüksel Gidiş – Amsterdam Dönüş )

 


1.GÜN ISTANBUL – BRUKSEL

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Jolly Tur kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 09:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1943 sefer sayılı uçuşu ile 11:50’de Brüksel’e uçuş. Yerel saat ile 14:15’de varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Brüksel’e şehir turu için hareket. Panoramik Brüksel şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

2.GÜN BRÜKSEL – PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (35 euro). Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

3.GÜN PARİS

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre ressamlar tepesi, tekne ile Seine Nehri gezisi ve Eiffel kulesi turuna katılabilirler (70 Euro). Akşam isteyen misafirlerimizle ekstra Paris by night (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show (125 Euro). Geceleme otelinizde.

4.GÜN PARİS

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler (90 Euro). Geceleme otelinizde.

5.GÜN PARİS – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus Vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele yerleşme. Geceleme otelinizde.

6.GÜN LÜKSEMBURG – KÖLN – AMSTERDAM

Sabah kahvaltının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

7.GÜN AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla rehberiniz tarafından yarım gün ekstra Marken & Volendam turu (50 Euro) veya Grand Holland turuna (80 Euro) katılma imkanı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

8.GÜN AMSTERDAM – ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. . Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek öğle yemekli Elmas fabrikası ve Kanal turuna katılabilirler. (40 Euro) Bu turumuzda dünyanın en iyi kesiminin gerçekleştirildiği Elmas fabrikasını görecek ve ardından geleneksel Amsterdam Kanal turunu yapacağız. Tur sonrası restaurant’a alınacak yemek sonrası Amsterdam Havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 1956 sefer sayılı uçağı ile 23:55’de İstanbul’a uçuş ve 04:30’da Atatürk Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )
Seyahat Koruma Paketi (15,-€ - 70 yaş ve üstü misafirler için ücret 30,-€’dur.)
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Müze ve ören yerleri girişleri
Rehber ve şoför tipleri
Rehber tarafından düzenlenen ekstra turlar

 

  Görmeden Yapmadan Dönme !!

* Rodinin heykellerini görmeden

* Nefis peynirlerle Fransız şarabı tatmadan

* Amsterdam Lale müzesini görmeden

* Kırmızı fener mahallesini gezmeden

* Bürüksel'de çikolata kahve keyfi yapın

* Viyana'nın enfes pastalarını tadın

 

 

Popüler Turlar :       Paris       Prag         İtalya       Benelüx        Amsterdam        Londra        Barselona-Madrid        Dubai       Budapeşte-Viyana-Prag   

 

© 2005-2014 Tatilofisi.com    Anasayfa  I    Reklam Kullanım şartları  I  Gizlilik  I  İletişim   I  Sitemap  I  e-Mail