Ana Sayfa   I  Erken Rezervasyon   I  Yurtiçi   I  Yurtdışı   I  Kıbrıs  I  Kültür Turu

Otel Bilgileri ve Fotoğraflar  >>>

Kumcağız  Apart  Otel    Kefken / Kandıra
Adres: Kumcağız Mevkii / Kefken / Kandıra / KOCAELİ.
Tel : 532 765 2404.


Otelimiz Kefken yöresinin en uzun kumsalında,Kumcağız da olup amacımız misafirlerimizin tatillerini gönüllerince huzurlu bir şekilde geçirmelerini sağlamaktır.

KUMCAĞIZ Hakkında
Kumcağız Koyu Kefken'in batısında Kerpe'ye bakan yüzünde yer alıyor. Tamamen kum olan plaj yaklaşık 1,5 km boyundadır. Deniz ise 100,150 metre sığ olup ailece eğlenceli zaman geçirmek için oldukca uygun ve temiz. Plajın arkasında bulunan Kumcağız Deresi ise kefal ve sazan balıklarının ekmek hamuru ve çeşitli yemlerle yakalandığı bereketli bir dere, dinlendirici ortam sağlıyor. Ayrıca gün batımını, kıpkırmızı kocaman bir topun denize yavaş yavaş dalışını otelimizin terasında izlErken ayrı bir zevk alacaksınız.

Ulaşım
İstanbul'dan özel araçla yola çıkanlar, İzmit tünelleri geçip kent içine girmeden, Kandıra yol ayrımına gelecekler. Burada gişelerden geçtikten sonra, aynı güzellikle 3 şeritli Kandıra yoluyla tatlı meyilli çıkıp, hafif ve zevkli virajlar eşliğinde orman içinden geçerek Kandıra'ya ulaşacaklar. Kandıra'dan sonra Kefken istikametine yaklaşık 10 km gittiğinizde, Kefken'e 1 km kala Kurtyeri sapağından sola Kumcağız/Kerpe istikametine dönecekler. Denizi gördüklerinde sağa dönüp Kumcağız deresi kenarındaki lila renkli pansiyonumuza ulaşacaklar. Google Earth ikonuna tıklayarak pansiyonumuzun tam yerini gösteren dosyaya ulaşabilirsiniz.

Tesis
Otelimizde şimdilik 7 adet apart daire bulunmaktadır. 2 oda, banyo ve tuvaletten oluşan dairelerimizde, ocağı ve yeterince büyük buzdolabıyla birlikte her dairenin kendi mutfağı, ihtiyaçlarınızı karşılayacak gereçleriyle birlikte mevcuttur.
 

 

 

Tüm  Otelleri  Listele   >>>

Otel Fiyat Ve Müsaitliği için büromuzu arayınız -Otelin Sezon Satış Listesinde Olup Olmadığı Sorunuz -Fiyat ve Müsaitlik Verildiği Gün İçin Geçerlidir Bayram, Özel Günlerde,Kampanya Fiyat,Değişikliği Hakkı Saklıdır -Fırsat Otel Satışlarında Blokaj -Oda Konumu Otele Aittir

 

        © 2005-2012   Kullanım şartları  I  Gizlilik  I  İletişim   I  Sitemap  I  e-Mail   I  Reklam