Ana Sayfa   I  Erken Rezervasyon   I  Yurtiçi   I  Yurtdışı   I  Kıbrıs  I  Kültür Turu

Otel Bilgileri ve Fotoğraflar  >>>

Caprice Gold  Otel  İstanbul Bayrampaşa

 

2 bin oda ve 3 bin yataklı olarak tasarlanan Caprice Gold'da konaklama 15'er günlük devremülkler şeklinde olacak. Aslında, Caprice Gold ile İstanbul'da bir Otel ilk kez devre mülk şeklinde işletilecek.

En küçük 23 bin TL
Otelde doların büyüklükleri 19.60 metrekare ile 48.20 metrekare arasında değişiyor.

En küçük odanın devre mülk satış bedeli 23 bin TL.
Otelde Türkiye için ilk olarak nitelendirilebilecek bir sistem devreye sokulacak.

Proje ‘3 Gold sistemi ile çalıştırılacak.


3 Gold'da sadece
oda ücretini ödeyen misafire otomobil ve saray hizmeti de sunulacağı ifade ediliyor. Buna göre devremülk için gereken ücreti ödeyen, 120 euro'luk günlük bedelle otomobil ve saray hizmetinden de yararlanabilecek. Avniye Obut'un hazırlattığı katalogda hizmetlerle ilgili Caprice Gold misafiri bu ücretle 24 saat açık büfe ve diğer saray hizmetlerinden yararlanmak suretiyle, konakladığı süre içerisinde veya konaklamadan sonraki 5 yıl içinde kullanabilir veya dostlarına kullandırabilir" ifadelerine yer verildi.


Avniye Obut'un İstanbul'da 2012 yılında hayata geçireceği Caprice Otel için Bayrampaşa Belediyesi'nden Forum İstanbul ile eski Bayrampaşa cezaevi arasında kalan 26 bin metrekarelik arazi 49 yıllığına kiralanmıştı. Obut, 12 Mayıs'ta temeli atılacak otelin açılış tarihi olarak da Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un fethi olan 29 Mayıs'ı belirlemiş durumda.

KadınLara ayrı havuz
Otel daha çok muhafazakar kitleye hitap ettiği için her şeyi kadınLara ve erkeklere özel olarak tasarlandı. KadınLara ve erkeklere özel 12'si kapalı, 6'sı açık 18 havuz bu şekilde projelendirildi 20 bin metrekarelik SPA'da da yine bu ayrıntıya önem verildi.

 

 

Oldukça Lüx Olacak Olan Otel Caprice Gold ile İstanbul'da bir Otel ilk kez devre mülk Müşterilerine Hizmet Verecek

 

 

Tüm  Otelleri  Listele   >>>

Otel Fiyat Ve Müsaitliği için büromuzu arayınız -Otelin Sezon Satış Listesinde Olup Olmadığı Sorunuz -Fiyat ve Müsaitlik Verildiği Gün İçin Geçerlidir Bayram, Özel Günlerde,Kampanya Fiyat,Değişikliği Hakkı Saklıdır -Fırsat Otel Satışlarında Blokaj -Oda Konumu Otele Aittir

 

        © 2005-2014   Kullanım şartları  I  Gizlilik  I  İletişim   I  Sitemap  I  e-Mail   I  Reklam